ماجرای جالب قهر کردن نیکی کریمی با هادی حجازی‌فر

کدخبر: 460691
هادی حجازی‌فر با روایت خاطره‌ای از پشت صحنه از پشت‌صحنه فیلم سینمایی «آتابای» ماجرای قهر نیکی کریمی با خودش را تعریف کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، فیلم‌سینمایی «آتابای» با گارگردانی نیکی کریمی و بازی هادی حجازی‌فر جواد عزتی و سحر دولتشاهی در سینماها اکران می‌شود. 

شب گذشته(پنجشنبه ۱۸ آذر) حجازی‌فر در برنامه کافه‌آپارات مقابل فریدون جیرانی نشست و به سوالات او درباره «آتابای» پاسخ داد. 

در ابتدا هادی حجازی‌فر که بازیگر این فیلم است درباره کارگردانی نیکی کریمی گفت: «بیش‌ترین امتیاز فیلم «آتابای» ، کارگردان آن خانم نیکی کریمی است که از بازیگر بازی خوبی می‌گیرد.» 

حجازی‌فر خاطره‌ای از پشت‌صحنه فیلم سینمایی «آتابای» تعریف کرد و گفت: «موقع‌بازی من واقعا در آتابای گم شده بودم. همان سکانسی که لای درخت‌های آلبالو می‌دوم و ما این میوه‌ها را با کود روی درخت نگه داشته بودیم، دکوپاژ خانم کریمی اینگونه بود که من از روبه رو بدوم و این درخت‌ها بسیار خشک و شکننده بودند، موقع دویدند سر و صورت من به این شاخه‌ها اصابت کرد.»

او درباره واکنش نیکی کریمی نسبت به این موضوع گفت: «خانم کریمی پس از این ماجرا عصبانی شد و گفت من بازیگری که به خودش آسیب می‌رساند را نمی‌خواهم. تو اصلا بازیگر نیستی و به نحوی قهر کردند. در موقعیت‌های بعدی به گفتند به من اعتماد کن و در نهایت سکانسی که بسیار آن را دوست دارم رقم خورد.»

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما