​ازدواج بی شرمانه زن 61 ساله با پسر 8 ساله جنجال به پا کرد+تصاویر

کدخبر: 461239
اقتصادنیوز: در پی یک رسم عجیب زن 61 ساله با پسر 8 ساله ، برای شادی ارواح ازدواج کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا،  انتشار خبر ازدواج بی شرمانه زن 61 ساله با پسر 8 ساله برای  شادی  ارواح یکی دیگر از عجیب ترین  ازدواج  های دنیا است که در فضای مجازی جنجال بپا کرده است پیوندی تآسف بار که در  کشورهای غربی  روز به روز در حال افزایش بوده و به نوعی رواج پیدا می کند.

تلاش نافرجام گاوهای بیت کوین/ ستاره بزرگ بازار امروز!

افزایش 14 برابری عوارض خروج از کشور تکذیب شد

افزایش یارانه نقدی به ۹۰ تا ۱۲۰ هزار تومان

قیمت بنزین سال آینده افزایش می یابد؟+ فیلم

ازدواج یک زن 61 ساله با پسر 8 ساله مانند بمب در  رسانه  ها صدا کرد، این خبر برای همگان بسیار تعجب آور بود.هلن شابانگو که مادر پنج فرزند است ادعا می کند پدربزرگ مرده اش از درون قبر از او خواسته با یک پسر بچه  مدرسه  ای ازدواج کند و  خانواده  اش اصرار دارند که برای دلجویی از روح جدشان به این ازدواج تن دهد.

پسر

خانم شابانگو و خانواده اش، پسر بچه ای را از اقوام انتخاب و با پرداخت 500 پوند به او مراسمی را در تیشوان  آفریقای جنوبی  برگزار کردند. آنها پسر بچه را مانند یک داماد لباس پوشاندند و مراسم را کاملا رسمی به پایان رساندند.

اما به رغم ظواهر، ازدواج آنها واقعی نبود و فقط یک آیین بود و از نظر قانونی الزام آور نیست. آنها با هم زندگی نمی کنند و هلن فقط گاهی اوقات سانله ماسیللا را به خانه اش دعوت می کند تا با هم غذا بخورند.به هر حال آنها مانند یک  زن و شوهر  تازه ازدواج کرده با هم غذا می خورند منتها فرق آنها با زوج های جوان این است که گویی مادر بزرگ شوهر برای او غذا آماده می کند!

سانله ماسیللا، 8 ساله اعتراف می کند از زمانی که عروسی او آغاز شده است احساس یک مرد متاهل را دارد. روز عروسی ام روز بزرگی بود و دقیقا همان چیزی بود که تصورش را می کردم. دوستانم فکر می کنند ازدواج من با یک زن 61 ساله خنده دار است اما من در حال حاضر احساس یک شوهر مناسب را دارم.

او افزود:من به مادرم گفتم که به این ازدواج راضی هستم چراکه واقعا دلم می خواست با هلن ازدواج کنم. من از ازدواج با هلن خوشحال هستم ولی باید به مدرسه بروم و سخت درس بخوانم. وقتی بزرگتر شدم با یک خانم هم سن خودم ازدواج می کنم.

مادر 46 ساله سانله گفت:من معتقدم این مراسم اشتباه نبوده و روح اجدادمان را خوشحال کرده ایم.او گفت:این اولین بار است که در خانواده ما چنین اتفاقی می افتد. من مشکلی با این ازدواج ندارم زیرا می دانم که آن چیزی است که اجدادمان خواسته و با این کار روح آنها خوشحال خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما