عذرخواهی مجیدی از هواداران استقلال

کدخبر: 462995
اقتصادنیوز: سرمربی تیم فوتبال استقلال از هواداران این تیم به خاطر عملکرد امروز بازیکنانش مقابل نود ارومیه معذرت خواهی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، فرهاد مجیدی پس از برتری استقلال مقابل نود ارومیه در ضربات پنالتی اظهار داشت: من رویم نمی‌شد که به جلسه کنفرانس بیایم. لازم می‌دانم که از هواداران استقلال به خاطر عملکرد امروزمان عذرخواهی کنم. به بازیکنان گفته بودم که اگر بازی را دست‌کم بگیرند حتماً به مشکل می‌خوریم. از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم و تیم نود به گل رسید و کارمان سخت شد، ولی خدا را شکر توانستیم به پیروزی برسیم.

 

وی درباره استراحت برخی بازیکنان و اینکه استقلال در نبود آنها مقابل نود به مشکل خورد، گفت: تنها دلیلی که باعث شد ما به بازیکنان‌مان استراحت بدهیم، بُعد تمرینی و بازی آنها بود. سه چهار بازیکن ما در مرز آسیب‌دیدگی بودند و به آنها استراحت دادیم. تصمیم گرفتیم با توجه به اینکه بازی‌ها در فاصله چهار پنج روزه انجام می‌شود از بازیکنان جوان استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: به بازیکنان گفته بودیم که جام حذفی در همه جای دنیا اتفاق می‌افتد که تیم‌های دسته دو و سه مقابل تیم‌های لیگ برتر‌ی‌شان پیروز می‌شوند که خوشبختانه برای ما اتفاق نیفتاد. از عملکرد بازیکنان‌مان اصلاً راضی نیستم و رویم نمی‌شد که در کنفرانس شرکت کنم و فقط به خاطر اینکه از هواداران عذرخواهی کنم آمدم.

مجیدی در مورد گلزنی آرمان رمضانی و همچنین عملکرد قاسمی‌نژاد خاطرنشان کرد: من کلی صحبت می‌کنم. اگر الان تیمم خوب بازی نکرده است مقصر اصلی خود من هستم و در مورد شخص و بازیکن خاصی صحبت نمی‌کنم. اگر تیم من امروز عملکرد فنی خوبی نداشته، مقصر اصلی سرمربی تیم است و من هم از هواداران عذرخواهی کردم. این بازی تمام شد و ان‌شاءالله تمرکزمان را روی بازی با پدیده می‌گذاریم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما