علی دایی جان یک پرسپولیسی را نجات داد

کدخبر: 463135
علی دایی با پیگیری‌هایی که انجام داده باعث تسهیل در عمل جراحی فوتبالیست معروف کاپیتان سابق پرسپولیس شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فرارو،  این روز‌ها نام علی دایی بیش از آنکه در زمین فوتبال مطرح شود، بیرون از زمین و در انجام کار‌های انسان دوستانه به گوش می‌رسد. او چندی پیش موفق شد از خانواده‌ای که سال‌ها حاضر نمی‌شدند به قاتل پسرشان رضایت دهند، رضایت بگیرد و جوانی را از چوبه دار نجات داد.

ماجرای عجیب شکایت طلاب قم از بازیگران بدحجاب سینمای ایران!

به تازگی، اما اسم علی دایی درباره ماجرای سرطان بازیکن سابق پرسپولیس هم مطرح شده است. مهرداد کفشگری که خودش زمانی برای پرسپولیسِ تحت هدایت علی دایی بازی کرده و بازوبند این تیم را هم به بازو بسته، دچار سرطان تیروئید شده که با پیگیری‌های علی دایی، عمل جراحی او صبح دیروز در بیمارستان امام خمینی برگزار شد. کفشگری پیش از عمل جراحی اش از علی دایی بابت پیگیری و هماهنگی با پزشکی که قرار بوده او را جراحی کند، به طور ویژه تشکر کرده بود. «جا دارد از علی دایی که همواره حق استادی را در حقم ادا کرده تشکر کنم که پیگیر پرونده پزشکی‌ام بوده و هماهنگی‌های لازم را در این خصوص با پزشک معالجم جناب دکتر میری و بیمارستان امام‌خمینی (ره) انجام داده است.»

گفتنی است حال مهرداد کفشگری بعد از عمل جراحی خوب است و یکی دو چهره پرسپولیسی از جمله یحیی گل محمدی وعده داده اند بعد از بازی با ویستاتوربین سری به او بزنند و حالش را جویا شوند.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازارهای جهانی

    اقتصادنیوز: دیروز بیت کوین سقوط کرد و به پایین ترین حد در شش ماه گذشته یعنی نزدیک به ۳۸ هزار دلار رسید.

از دست ندهید
بلیط هواپیما