شناسایی عاملان توهین به حجاب در دامپزشکی توسط پلیس فتا

کدخبر: 464450
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اشاره به اینکه امنیت روانی مردم خط قرمز پلیس است، گفت: پلیس فتا با هرگونه هنجارشکنی و اقدامات توهین‌آمیز در فضای مجازی مطابق قانون برخورد خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران از شناسایی و دلالت عاملان توهین به حجاب اسلامی در یکی از دامپزشکی‌های تهران خبر داد.

سرهنگ داوود معظمی گودرزی با اشاره به برخورد با عاملان توهین به حجاب اسلامی در یک دامپزشکی، در این رابطه اظهار کرد: به دنبال انتشار ویدئویی از یک دامپزشکی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اقدام نامتعارف افراد حاضر در ویدئو و تمسخر حجاب اسلامی، در پی درخواست‌های مکرر مردمی از پلیس، پس از انتشار این ویدئوی توهین‌آمیز و جریحه‌دار شدن افکار عمومی بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا تهران بزرگ قرار گرفت و افراد مرتبط با موضوع پس از شناسایی توسط کارشناسان پلیس فتا فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در این پلیس حاضر شدند.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اشاره به اینکه امنیت روانی مردم خط قرمز پلیس است، خاطرنشان کرد: پلیس فتا با هرگونه هنجارشکنی و اقدامات توهین‌آمیز در فضای مجازی مطابق قانون برخورد خواهد کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما