​کریسمس فوق لاکچری رونالدو به همراه خانواده اش+عکس

کدخبر: 464904
اقتصادنیوز: ستاره فوتبال در دنیا که در تیم منچستر انگلیس بازی می کند، عکس زیبایی از کریسمس لاکچری سال 2022 منتشر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، کریستین رونالدو، ستاره ی بی نظیر دنیای فوتبال که همیشه به دلیل علاقه مند بودن به خانواده اش مورد توجه بوده، سال نوی 2022 را در کنار اعضای خانواده اش جشن میگیرد. رونالدو که این روزها برای تیم منچستر توپ میزند تمام اعضای خانواده اش را برای جشن سال نو میلادی به این شهر دعوت کرده و از این دورهمی، عکس زیبایی منتشر کرد که در این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

کریسمس رونالدو و نامزدش

مادر کریستین رونالدو، در روزهای اخیر مصاحبه ای انجام داده و اعلام کرد که برای برگزاری جشن سال نوی میلادی 2022، همراه دیگر فرزندانش عازم منچستر هستند تا کریسمس را در خانه ی پسرش، کریس جشن بگیرند. در تصویر کریستین رونالدو و نامزدش جورجینا را در کنار فرزندانشان مشاهده می کنید که همراه دیگر اعضای خانواده رونالدو، یعنی مادر، برادر و خواهران کریس در کنار درخت بزرگ کریسمس عکس یادگاری گرفته اند.

تصویری که مشاهده می کنید نمایی از کریسمس لاکچری رونالدو و خانواده اش در منزل جدید رونالدو در منچستر است. رونالدو حالا صاحب خانواده ی پرجمعیتی است و به نوعی به آرزوی خود رسیده است، آرزوی داشتن خانواده بزرگ و صمیمی در کنار هم که پیش از این به آن اشاره کرده بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما