جشن تولد پدر خواننده معروف با همسر جوانتر از خودش ! + عکس

کدخبر: 466545
اقتصادنیوز: احسان خواجه‌امیری عگسی از جشن تولد پدرش که سن زیادی دارد منتشر کرده است. در کنار وی عکس همسر پدرش توجه کاربران را به خود جلب کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از وقت صبح، تصویر تولد حسین خواجه امیری(ایرج) و همسرش در صفحه احسان خواجه امیری نشان داده که ایرج در 90 سالگی به شدت ناتوان شده است.

احسان خواجه امیری

 

احسان خواجه امیری

اما همسر او هنوز بسیار جوان به نظر می آید  و برخی کاربران درنگاه اول تصور کردند که او دختر ایرج و خواهر احسان خواجه امیری است.

احسان خواجه امیری دومین خواننده پرطرفدار یک دهه اخیر

در برنامه «ترین‌ها» خوانندگانی چون رضا بهرام، بابک جهانبخش، محمد علیزاده، احسان خواجه امیری، روزبه بمانی، رضا صادقی، محسن چاووشی، فریدون آسرایی، گرشا رضایی، سیروان خسروی، سینا حجازی و امیدحاجیلی در لیست محبوب‌ترین خوانندگان پاپ 10 سال اخیر قرار گرفتند.

در این رابطه مخاطبان با شرکت در نظرسنجی این برنامه در طول هفته و زمان پخش برنامه به محبوب‌ترین خواننده پاپ رای می‌دادند.

روز جمعه طبق انتخاب تیم «ترین‌ها» که حاصل کارشناسی داوران برنامه، پیامک‌های ارسال مخاطبان در طول برنامه و نظرسنجی صورت گرفته در صفحه مجازی برنامه بود، محسن چاوشی به عنوان محبوب‌ترین خواننده پاپ در یک دهه اخیر معرفی شد.

احسان خواجه امیری رتبه دوم این رقابت را کسب کرد و جایگاه سوم نیز به بابک جهانبخش تعلق گرفت.

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازارهای جهانی

    اقتصادنیوز: دیروز بیت کوین سقوط کرد و به پایین ترین حد در شش ماه گذشته یعنی نزدیک به ۳۸ هزار دلار رسید.

از دست ندهید
بلیط هواپیما