هواشناسی امروز تهران 13 دی 1400 / بارندگی در تهران ادامه دارد

کدخبر: 466567
اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی پایتخت اعلام کرد آسمان استان تهران در پنج روز آینده قسمتی ابری تا نیمه ابری به همراه با وزش باد و غبار محلی است و در برخی ساعات مه رقیق و بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران با تاثیر امواج کم‌دامنه از امروز(۱۳دی ماه) تا چهارشنبه(۱۵ دی ماه)، به‌طور متناوب آسمانی قسمتی ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با مه رقیق و بارش پراکنده در نواحی شمالی گاهی مه‌آلود با بارش پراکنده برف و باران و درارتفاعات در بعضی ساعت‌ها مه‌آلود گاهی با بارش برف و کولاک برف پیش‌بینی می‌شود.

از بامداد تا غروب چهارشنبه (۱۵دی ماه) وزش باد متوسط تا نسبتا شدید در جنوب غرب استان با احتمال وزش باد شدید مورد انتظار است.

طی پنج‌شنبه و جمعه (۱۶ و ۱۷ دی ماه) آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش ملایم باد و از عصر پنجشنبه (۱۶دی ماه) در نواحی پرتردد و صنعتی، به‌تدریج انباشت آلاینده‌ها و غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه(امین آباد) و آبعلی با دمای۶- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌اند.

آسمان تهران نیز فردا (۱۴دی ماه) صاف تا قسمتی ابری همراه با غبارمحلی با بیشترین و کمترین دمای ۱۰ و ۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان پایتخت پس فردا (۱۵دی ماه) ابری همراه با وزش باد و گاهی همراه با بارش‌های پراکنده خواهد بود و از بعد از ظهر به‌تدریج کاهش ابر خواهد داشت و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۸ و صفر درجه سانتیگراد می‌رسد.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازارهای جهانی

    اقتصادنیوز: دیروز بیت کوین سقوط کرد و به پایین ترین حد در شش ماه گذشته یعنی نزدیک به ۳۸ هزار دلار رسید.

از دست ندهید
بلیط هواپیما