کشف کلاه‌برداری ۷ میلیاردی در خرم‌آباد

کدخبر: 466918
اقتصادنیوز: فرهاد ابدال چگنی، جانشین فرمانده انتظامی لرستان اعلام کرد: به‌دنبال مراجعه یک شهروند به پلیس مبنی‌بر کلاهبرداری یک نفر از وی بکارگیری روش‌های متقلبانه، موضوع پیگیری شد و کلاهبردار دستگیر شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، جانشین فرمانده انتظامی لرستان، از دستگیری متهم و کشف یک فقره کلاه‌برداری به ارزش هفت میلیارد ریال در شهرستان خرم‌آباد خبر داد.  

فرهاد ابدال‌چگنی اظهار کرد: در پی مراجعه شهروندی به پلیس آگاهی استان و اعلام اینکه یک نفر با بکارگیری روش‌های متقلبانه مبلغی را از وی کلاهبرداری کرده، موضوع به صورت وی‌ژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاه‌برداری قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد، شاکی صاحب یک قطعه زمین کشاورزی به متراژ ۱۵۰ متر مربع در اطراف خرم‌آباد بوده که یک نفر با جعل امضاء و تنظیم قولنامه ملک را تصاحب کرده است.

جانشین انتظامی لرستان، تصریح کرد: مأموران با  انجام اقدامات اطلاعاتی در سطح شهر خرم‌آباد موفق به شناسایی متهم و محل اختفای وی شده و با هماهنگی قضایی وی را دستگیر کردند.

وی گفت: کلاه‌بردار در تحقیقات صورت گرفته به جرم خود اعتراف کرد و همراه پرونده تحویل مراجع ذی‌صلاح شد.

ابدال‌چگنی ضمن هشدار به افراد مجرم که اعمال مجرمانه آنان از دید پلیس مخفی نخواهد ماند، به شهروندان توصیه کرد قبل از انجام هرگونه معامله‌ای از دفاتر مشاوره املاک اطمینان حاصل و اصالت سند ملک مورد نظر را از مراجع مربوطه استعلام کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما