هواشناسی امروز ایران 1400/10/22 /منتظر بارش برف و باران باشید

کدخبر: 468471
طبق نقشه‌های پیش یابی هواشناسی پنجشنبه با ورود سامانه بارشی جدید، در شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران و برف پیش بینی می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: پنجشنبه با ورود سامانه بارشی جدید، در برخی مناطق کشور بارش باران و برف پیش بینی می‌شود.

ضیائیان گفت: طبق نقشه‌های پیش یابی هواشناسی پنجشنبه با ورود سامانه بارشی جدید، در شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران و برف پیش بینی می‌شود.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی  فردا چهارشنبه در غالب مناطق کشور جوی پایدار پیش بینی می‌شود و تنها در بخش‌هایی از غرب و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده رخ می‌دهد که بارش در ارتفاعات و مناطق سردسیر به صورت برف خواهد بود.

طبق اعلام سازمان هواشناسی امشب در لرستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان، زنجان، نیمه جنوبی آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل، نیمه شمالی و شرق خوزستان و برخی نقاط چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، همدان، قزوین، البرز، گیلان و تهران بارش باران، وزش باد شدید موقت خواهیم داشت  و احتمال رعد و برق در استان‌های جنوبی کشور وجود دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما