جزییات قتل یک پدر در رفسنجان توسط پسرش

کدخبر: 472077
فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با اشاره به وقوع قتل در یکی از مناطق روستایی این شهرستان از دستگیری پسر مقتول به عنوان عامل انجام این قتل خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس کرمان، سرهنگ اکبر نجفی در این باره گفت: بیست و هشتم دی ماه سال جاری در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در روستای روان مهران، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی در منزلی که این قتل در آن رخ داده بود حضور یافتند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران در این منزل مشخص شد پدر این خانواده در اثر وارد آمدن ضربه به سرش به صورت شدید مصدوم، به بیمارستان اعزام و در نهایت فوت شده است که در این رابطه با بررسی های اولیه ماموران پلیس آگاهی خیلی زود مشخص شد آخرین فردی که پس از وقوع قتل در منزل حضور داشته یکی از فرزندان مقتول بوده است.

سرهنگ نجفی تصریح کرد: در ادامه با تکمیل تحقیقات پلیسی و بنا به شواهد و مدارک موجود، پسر ۱۸ ساله مقتول به عنوان اولین مظنون دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال داده شد که این فرد پس از مواجهه با دلایل و مستندات موجود، لب به سخن گشود و به قتل پدر خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان تصریح کرد: در بازجویی های بعدی مشخص شد این پسر جوان که از قبل سر برخی موضوعات با پدر خود اختلافاتی داشته و زمانی که پدر او خواب بوده با وارد کردن چند ضربه چکش به سر، او را به قتل رسانده است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی