جزئیات حمله سایبری به شرکت کشتی‌سازی اسرائیل

کدخبر: 473047
یک شرکت لجستیک که کارخانه کشتی‌سازی رژیم صهیونیستی را مدیریت می‌کند اعلام که مورد حمله سایبری قرار گرفته است و با نفوذ فردی ناشناس رایانه‌های این شرکت دچار اختلال و از کار افتاده اند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، شرکت لجستیکی «گلد باند» که مسؤولیت اداره کارخانه کشتی‌سازی رژیم صهیونیستی را بر عهده دارد، اعلام کرد که شب گذشته مورد حمله سایبری قرار گرفته است.

وب‌سایت «عرب ۴۸» گزارش داد، در بیانیه این شرکت آمده،دیشب (یکشنبه شب)  در رایانه‌های شرکت اختلال پیش آمده و پس از بررسی مشخص شد که طرفی ناشناس به رایانه‌ها و سیستم اطلاعاتی شرکت نفوذ و تلاش کرده آنها را مختل یا از آنها اطلاعات استخراج کند.

در ادامه این گزارش آمده، اکثر سیستم‌های ارتباطی این شرکت هنوز از کار افتاده‌اند و وب‌سایت شرکت گلدباند نیز در دسترس نیست.

شرکت مذکور اعلام کرد، در راستای کم کردن از حجم خسارت‌های وارد شده ناشی از این حمله سایبری تلاش می‌کند و مشخص کردن حجم این خسارت‌ها فعلا ممکن نیست.

گلدباند افزود، پیش‌بینی می‌شود در فعالیت لجستیک بندر «اشدود» نیز اختلالاتی ایجاد شود.

در همین رابطه، گروه هکری «عصای موسی»، جمعه گذشته، تنها چند ساعت پس از انتشار تصاویری از هک دوربین‌های مداربسته در خیابان‌های فلسطین اشغالی، از هک دوربین‌های مداربسته اطراف شرکت صهیونیستی «رافائل» خبر داد.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز ارزش اونس طلا در بازارهای جهانی کاهش پیدا کرد اما بیت کوین ثابت ماند.

از دست ندهید
فلای تودی