دستگیری ۲ جوان با ۲۲کیلوگرم مواد منفجره در متروی تهران+جزئیات

کدخبر: 474472
سرهنگ عطاالهی، رییس پلیس متروی تهران بزرگ گفت: دو جوان ۱۹ و ۲۲ سال سن داشتند و متاسفانه بدون آنکه از عواقب اقدام خود با خبر باشند ممکن بود امنیت مترو را به خطر بیاندازند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ماموران پلیس مترو در ایستگاه مولوی دو مرد را با ۲۲کیلوگرم مواد پیش‌ساز نارنجک دستی دستگیر کردند.

روز گذشته، ماموران پلیس مستقر در ایستگاه متروی مولوی به رفتار دو مرد جوان در حین عبور از گیت مترو مشکوک شده و آنان را تحت نظر قرار دادند. دقایقی بعد نیز به این دو نفر نزدیک شدند که این افراد اقدام به بیان اظهارات ضد و نقیض کردند. 

در ادامه ماموران اقدام به بازرسی از کیف همراه این دو نفر کردند که در جریان آن ۲۲ کیلوگرم مواد اولیه برای ساخت نارنجک دستی را کشف و ضبط کردند. این مواد از نوع اکلیل سرنج بود و بنا بر اعتراف دو جوان برای تولید نارنج دستی برای چهارشنبه سوری خریداری شده بود.

سرهنگ عطاالهی، رییس پلیس متروی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد: دو جوان ۱۹ و ۲۲ سال سن داشتند و متاسفانه بدون آنکه از عواقب اقدام خود با خبر باشند ممکن بود امنیت مترو را به خطر بیاندازند. برای این افراد پرونده ای تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی