ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نساجی

کدخبر: 476076
در دیدار پرسپولیس و نساجی احتمالاً شاهد تغییرات زیادی در سیستم بازی سرخپوشان و همچنین چینش نفرات خواهیم بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز و در اولین دیدار خودش پس از تعطیلات زمستانی نیم فصل باید به مصاف نساجی برود و دیدار هفته هفدهم لیگ برتر را برابر این تیم برگزار کند.

سرخپوشان تهرانی در این دیدار میهمان نساجی هستند که دیدارهایش را در مشهد برگزار می‌کند.

در دروازه مثل همیشه حامد لک حضور خواهد داشت. در خط دفاع شاهد تغییراتی هستیم. با توجه به خروج مهدی شیری و با توجه به اینکه سیامک نعمتی در این دیدار غایب است سرخپوشان گزینه‌ای برای دفاع راست در اختیار ندارند و از همین رو انتظار می‌رود شاهد تغییر سیستم و روی آوردن به سیستم سه دفاعه باشیم که در نبود جلال حسینی، از علی نعمتی، فرشاد فرجی و هنانوف تاجیکستانی تشکیل می‌شود.

میلاد سرلک به ترکیب اصلی پرسپولیس بر می‌گردد و زوج کمال کامیابی نیا در مرکز میدان خواهد شد و در کنار آنها دو مدافع هافبک کناری سرخپوشان منوچهر صفروف و سعید آقایی هستند که به عنوان وینگ بک های کناری بازی خواهند کرد.

در خط حمله هم مهدی عبدی مهاجم نوک پرسپولیس است و احسان پهلوان و وحید امیری هم در نبود مهدی ترابی که غایب این بازی است وینگر های سرخپوشان خواهند بود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نساجی

حامد لک، علی نعمتی، فرشاد فرجی، منوچهر صفروف، وحدت هنانوف، سعید آقایی، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، وحید امیری، احسان پهلوان، مهدی عبدی

lineup(1)

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی