کاش ریشه این فتنه‌ها شناسایی شود

واکنش همسر شهید مهدی باکری به یک شایعه عجیب

کدخبر: 477419
اقتصادنیوز: شایعه‌ای مبنی‌بر نارضایتی همسر شهید مهدی باکری از فیلم «موقعیت مهدی» در فضای مجازی منتشر شد که فرزند شهید همت آن را تکذیب کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین در پی انتشار خبری درباره نارضایتی خانواده‌ شهید مهدی باکری از روایت «موقعیت مهدی» و لزوم جلوگیری از اکران عمومی این فیلم، محمدمهدی همت، فرزند شهید همت در صفحه شخصی خود در توییتر متنی منتشر کرد. در این توییت آمده است: «خبری مبنی بر نارضایتی همسر شهید مهدی باکری از فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» و درخواست جلوگیری از اکران عمومی فیلم در برخی رسانه‌ها در حال انتشار است. با ایشان صحبت کردم، خبر را تکذیب کردند و فرمودند: کاش ریشه‌ این فتنه‌ها شناسایی شود.»

پیش‌تر خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه صفیه مدرس، همسر شهید باکری در روزهای اخیر با نگارش نامه‌هایی به مقام‌های عالی ضمن بیان انتقادها و ایرادهایی نسبت به داستان «موقعیت مهدی» و نحوه اجرای نقش‌ها خواستار جلوگیری از نمایش فیلم در اکران عمومی شده است. حضور نیافتن خانواده‌های شهیدان مهدی و حمید باکری در مراسم اختتامیه فیلم فجر با وجود دعوت شدن و تلاش حبیب والی‌نژاد، تهیه‌کننده «موقعیت مهدی» برای جلب نظر مثبت خانواده باکری و نمایش فیلم در اکران نوروزی هم دلایل این نارضایتی اعلام شده بود.

فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی‌فر درباره زندگی شهیدان مهدی و حمید باکری در جشنواره فیلم فجر امسال به نمایش درآمد و نامزد دریافت ۱۴ جایزه شد. این فیلم که نسخه سینمایی مجموعه تلویزیونی «عاشورا»ست، در چند رشته از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردان اول توانست سیمرغ بلورین را از آن خود کند.

 
تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی