نامه نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس به وزیر ارتباطات

کدخبر: 478188
در نامه نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس به وزیر ارتباطات آمده: روند وعده های فعلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و عدم اقدام موثر، به اعتماد بخشی از مردم به مسئولین وزارتخانه ضربه زده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات از کندی سرعت اینترنت گلایه و انتقاد کرد.

متن نامه عباس مقتدایی نماینده اصفهان به زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر زارع پور

وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات

باسلام و احترام،

همانگونه که مستحضرید در هفته های اخیر سرعت اینترنت کاهش بسیاری داشته و موجب گلایه هموطنان عزیز شده است و به تعبیری امور روزانه و جاری مردم عزیز با اختلال و کندی پیش می رود. هموطنان روزانه در تماسهایشان با خادمانشان در خانه ملت، از سرعت اینترنت گلایه می کنند.

روند وعده های فعلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و عدم اقدام موثر، به اعتماد بخشی از مردم به مسئولین وزارتخانه ضربه زده است. هموطنان همچنین مطرح می کنند: «درحالیکه سرعت اینترنت هر روز کندتر می شود، وزیر ارتباطات مکررا بر لزوم افزایش قیمت آن تاکید می کنند و این درحالیست که خدمات افت کرده و قیمت می خواهد افزایش پیدا کند.»

این نکته نیز باید در پاسخ به نکات مطروحه توسط مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره شود که در دولت قبل نیز فراگیری کرونا وجود داشته و میزان مصرف اینترنت کم نبوده است، ولی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تلاش می کرد که سرعت اینترنت با مشکل جدی مواجه نشود.

لذا مستدعی است باقید فوریت تدبیر و اقدام لازم بعمل آید و اینجانب را نیز از نتیجه اقدامات انجام شده مطلع نمایند.

از حسن توجه جنابعالی قدردانی می نماید.

هموطنان چشم انتظار اقدام عاجل و آنی جنابعالی و همکاران محترمتان هستند.»

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی