نتایج قرعه کشی سفر‌ به عتبات عالیات اعلام شد

کدخبر: 479679
مدیرحج و زیارت مازندران گفت: متقاضیانی که پیش ثبت نام عتبات عالیات شرکت کردند می‌توانند به سایت این سازمان مراجعه کنند و با وارد کردن کد رهگیری و کدملی از نتایج قرعه کشی مطلع شوند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مدیرحج و زیارت مازندران: نتایج قرعه کشی سفر نوروزی به عتبات عالیات و سوریه امروز اعلام شد.

اسماعیلی افزود: ثبت نام قطعی در کاروان‌ها نیز از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۷ اسفندماه آغاز می‌شود.

او ادامه داد: پذیرفته شدگان می‌توانند براساس الویت برای ثبت نام قطعی اقدام کنند.

اسماعیلی گفت: متقاضیان همچنین با مراجعه به دفاتر مجاز خدمات زیارتی زیر پوشش سازمان حج و زیارت می‌توانند کاروان و تاریخ اعزام خود را تعیین کنند.

مدیرحج و زیارت مازندران افزود: قرعه کشی سفر به عتبات عالیات به صورت گروهی انجام و برای هر گروه یک الویت تعیین شده است.

او ادامه داد: متقاضیان الویت‌های یک و دو ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۷ اسفند، سه و چهار از ساعت ۱۲، پنج و شش از ساعت ۱۴ و هفت و هشت به صورت ذخیره نسبت به ثبت نام قطعی خود اقدام کنند.

اسماعیلی تاکید کرد: در صورت عدم تکمیل ظرفیت کاروان‌ها متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه روز شنبه ۲۱ اسفند برای ثبت نام یه سایت حج و زیارت مراجعه کنند.

مدیرحج و زیارت مازندران گفت: سه پرواز در هفته از فرودگاه‌های مازندران به عتبات عالیات صورت می‌گیرد.

اسماعیلی افزود: نتایج قرعه کشی متقاضیان پیش ثبت نام به سوریه نیز از ساعت ۱۰ صبح امروز در سامانه ziarat.haj.ir اعلام می‌شود.

او گفت: متقاضیان از امروز تا چهارشنبه این هفته می‌توانند با مراجعه به این سامانه نسبت به ثبت نام قطعی خود اقدام کنند.

مدیرحج و زیارت مازندران با بیان اینکه ۱۱۲ نفر ازاستان متقاضیان سفر به سوریه هستند، ادامه داد: زائران از ایستگاه‌های پروازی تهران، مشهد، تبریز، کرمان و شیراز اعزام می‌شوند.

او تاکید کرد: چنانچه متقاضیان پیش ثبت نام در این محدوده زمانی ثبت نام قطعی انجام ندهند این ظرفیت در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز ارزش اونس طلا در بازارهای جهانی کاهش پیدا کرد اما بیت کوین ثابت ماند.

از دست ندهید
فلای تودی