دستگیری جاعلان مدرک تحصیلی در استان بوشهر

کدخبر: 481507
اقتصادنیوز: بنا بر اعلام دادستان استان بوشهر، در پی شناسایی و کشف شبکه‌ جعل مدارک تحصیلی برخی مدارس و دانشگاه‌ها توسط اداره کل اطلاعات استان بوشهر و حسب دستور قضایی هفت نفر از عوامل اصلی این باند دستگیر و بازداشت شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دادستان بوشهر گفت: اعضای شبکه جعل مدرک تحصیلی برخی مدارس و دانشگاه‌ها در این استان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، علی حسن پور روز سه شنبه به رسانه ها اعلام کرد: در پی شناسایی و کشف شبکه‌ جعل مدارک تحصیلی برخی مدارس و دانشگاه‌ها توسط اداره کل اطلاعات استان بوشهر و حسب دستور قضایی هفت نفر از عوامل اصلی این باند دستگیر و بازداشت شدند.

وی اظهار کرد: تعداد زیادی مدارک و اسناد مجعول شامل مدارک تحصیلی از سطح سیکل تا دکتری، هولوگرام مدارک دانشگاهی، گواهی مهارت فنی، ۷۰ عدد مهر جعلی مربوط به موسسات آموزشی از دستگیر شدگان کشف و ضبط شده است.

حسن‌پور افزود: در تحقیقات صورت گرفته از متهمان آنها به صدور بیش از سه هزار مدارک تحصیلی مجعول اعتراف کردند و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل این شبکه در شعبه هفتم بازپرسی این دادسرا در حال انجام‌ است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی