درخواست مهم مخبر برای مبارزه با مفاسد اقتصادی

کدخبر: 481865
مخبر در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی از اعضای ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی خواست ضمن تلاش مجدانه برای تکمیل و راه اندازی سامانه ها و الکترونیکی شدن فرایندها، نسبت به اولویت بندی و اجرای برنامه های کوتاه مدت نیز اقدام شود تا بتوانیم از فساد و تخلفات پیشگیری کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایسنا، در این جلسه گزارشی از آسیب شناسی مبارزه با مفاسد در یک دهه اخیر و نیز ضعف های این ستاد طی سال های گذشته ارائه شد.

در این جلسه که معاون اول قوه قضائیه، وزرای اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، دادگستری، جهاد کشاورزی، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس بازرسی ویژه رئیس جمهور، رئیس دیوان محاسبات کشور و نمایندگان دستگاه های مربوطه نیز حضور داشتند، اعضای جلسه نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص گزارش های ارائه شده و آسیب شناسی صورت گرفته ارائه کردند و به بیان پیشنهاداتی در راستای هدفمند شدن و ملموس تر بودن مبارزه با فساد در کشور پرداختند.

مخبر در این جلسه از اعضای ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی خواست ضمن تلاش مجدانه برای تکمیل و راه اندازی سامانه ها و الکترونیکی شدن فرایندها، نسبت به اولویت بندی و اجرای برنامه های کوتاه مدت نیز اقدام شود تا بتوانیم از فساد و تخلفات پیشگیری کنیم.

تیتر یک
  • تقویم اقتصادی بازارهای جهانی در هفته + جدول

    اقتصادنیوز: با تشدید فروش شدید سهام در آمریکا، قیمت طلا در آستانه آزمونی بزرگ قرار گرفته است.

از دست ندهید
فلای تودی