واکین فینیکس در نقش ناپلئون بناپارت+عکس

کدخبر: 482007
اقتصادنیوز: فینیکس 47 ساله در آخرین فیلم ریدلی اسکات، در نقش امپراتور و فاتح معروف فرانسوی ایفای نقش می‌کند.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سینما دیلی، اولین تصویر از واکین فینیکس در نقش ناپلئون بناپارت منتشر شده. فونیکس 47 ساله در آخرین فیلم ریدلی اسکات، در نقش امپراتور و فاتح معروف فرانسوی ایفای نقش می‌کند. این عکس در لوکیشن فیلمبرداری این فیلم در منطقه گرینویچ جنوب لندن گرفته شده. نام این فیلم «Kitbag» به نام توشه و کوله‌بار نظامی است. و اشاره معروفی به ضرب المثلی فرانسوی دارد که می‌گوید: «در توشه هر سرباز یک عصای ژنرالی قرار دارد.» به معنای اینکه در دل هرسربازی توانایی تبدیل شدن به یک ژنرال هست.

 

 

 

فیلم ماجرای خیرش ناپلئون بناپارت به قدرت را از زاویه رابطه باIMG_20220310_195651_063همسرش ژوزفین (با بازی ونسا کربی) را به نمایش می‌گذارد. در ابتدا جودی کومر که قبلا هم با ریدلی اسکات در «آخرین دوئل» همکاری کرده بود، برای این فیلم قرار داد بسته بود اما بعد از به تعویق افتادن فیلمبرداری به دلیل مشکل زمان‌بندی کومر جای خود را به کربی داد. همچنین طاهر رحیم هم نقش پل باراس، انقلابی فرانسوی و یکی از اولین کسانی که به ناپلئون فرصت خیزش داد را بازی می‌کند.

تیتر یک
  • ضعف دلار ادامه پیدا می‌کند؟

    اقتصادنیوز: به گفته بسیاری از تحلیلگران، بزرگترین عامل محرک حرکت صعودی طلا، در روزهای اخیر روند نزولی شاخص دلار آمریکا …

از دست ندهید
فلای تودی