این بازیگر معروف باعث شد 42 نفر، کشیدن سیگار را ترک کنند

کدخبر: 482728
داریوش سلیمی، در برنامه تلویزیونی «شب‌نشینی»، از چگونگی کنار گذاشتن سیگار و تشویق ۴۲ نفر دیگر به ترک سیگار گفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، داریوش سلیمی، بازیگر باسابقه تلویزیون، مهمان برنامه «شب‌نشینی» بود که روی آنتن شبکه جهانی جام‌جم می‌رود.

داریوش سلیمی درباره ترک سیگار خود گفت: «من عادت داشتم علی‌رغم ورزش کردن بسیار، سیگار می‌کشیدم؛ خوشبختانه توانستم سه سال پیش این عادت را ترک کنم و بسیار برای من کار آسانی بود. من تاکنون ۴۲ نفر را از کشیدن سیگار ترک دادم و این افراد نیز اشخاص دیگری را ترک دادند.»

سلیمی افزود: «من در اوج دوران کرونا که وضع مادی مناسبی نداشتم با پیشنهاد کاری مواجه شدم که در یک سکانس آن نیاز به کشیدن سیگار بود و آن را رد کردم چرا که معتقد بودم کشیدن یک پک سیگار می‌تواند من را به خانه اول بازگرداند.»

او ادامه داد: «زمانی که با دوستان طنزپردازم یک‌جا جمع می‌شویم من بیشتر از دیگران صحبت می‌کنم اما در بازیگری انتخاب اولم طنز نیست. به‌طور کلی من نقش‌های منفی را دوست دارم و در طنز نیز موارد موقعیتی را به طنزهای لودگی ترجیح می‌دهم. برای مثال سریال «چهاردیواری» را به دلیل موقعیت‌های آن بسیار دوست دارم.»

برنامه «شب‌نشینی» به تهیه‌کنندگی عباس درویش، هرشب ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران و ۲۱ به وقت وین روی آنتن شبکه جهانی جام‌جم می‌رود.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی