مردی با آتش زدن خانه، همسرش را زنده زنده سوزاند!

کدخبر: 484603
اقتصادنیوز: در بررسی های پلیس شهرستان ملایر، دو نفر زن و شوهری ‌، دارای اختلافات خانوادگی قبلی بودند و بر اثر این اختلافات، با انجام تحقیقات فنی و علمی از شوهر مشخص شد ‌که ‌نامبرده عمداً اقدام به آتش زدن منزل و همسرش کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فرمانده انتظامی ملایر گفت: برابر اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره آتش سوزی در منزلی واقع در ‌شهر ملایر، ‌بلافاصله در ‌کنار مامورین کلانتری، مامورین آتش نشانی و اورژانس اکیپی از ‌کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی در محل ‌حادثه حاضر شدند.

سرهنگ ‌‎‎احمد ساکی افزود: ‌در بررسی اولیه مامورین پلیس مشخص شد که دو نفر از مکان آتش سوزی به علت سوختگی بنا ‌به دلائل نامعلومی روانه ‌بیمارستان شدند‎ .‎

وی اظهارکرد: در بررسی دقیق و علمی صحنه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که این دو نفر که نسبت زن و شوهری ‌‌دارند، دارای اختلافات خانوادگی قبلی بودند و بر اثر این اختلافات، با انجام تحقیقات فنی و علمی از شوهر مشخص شد ‌که ‌نامبرده عمداً اقدام به آتش زدن منزل و همسرش کرده است.

به نقل از ایسنا، ساکی ادامه داد: بر اثر این حریق، همسرش دچار سوختگی شدید شد و ‌به ‌بیمارستان همدان و از آنجا به تهران انتقال یافت و متاسفانه به سبب شدت جراحات وارده با وجود تلاش های درمانی ‌صورت ‌گرفته در بیمارستان جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی ملایر افزود: در همین ارتباط شوهر وی نیز به سبب سطحی بودن سوختگی از بیمارستان ترخیص و به ‌عنوان ‌قاتل توسط مامورین دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شد.

وی تصریح کرد: برای جلوگیری از وقوع این گونه فجایع غیر قابل جبران در زندگی ‌مشترک، به ‌خانواده ها توصیه می شود تا با انجام اقدامات پیش دستانه و پیشگیرانه به عنوان دوستان امین و ارائه مشورت ‌برای مد نظر قرار ‌دادن ویژگی های یک همسر ایده آل برای آغاز یک زندگی مشترک از سوی فرزندانشان، همراهی و ‌مراقبت از آنها در شدائد ‌زندگی و آموزش مهارت کنترل خشم و خودداری از هر نوع تصمیم گیری در هنگام ‌بروز عصبانیت از تکرار این گونه حوادث ‌تلخ و ناگوار در زندگی آنها جلوگیری کنند‎.

تیتر یک
  • افت ۱.۵ درصدی ارزش بازار رمزارزها

    اقتصادنیوز : نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال محدود شده و بیت کوین در حدود قیمت ۳۰ هزار دلار معامله می شود. اتریوم هم…

از دست ندهید
فلای تودی