آسوشیتدپرس:

آرامکو همچنان غرق در آتش و دود + تصاویر

کدخبر: 485069
یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه تصویربرداری، تصاویر ماهواره‌ای را از آتش شعله‌ور در تاسیسات نفتی آرامکو عربستان درپی حمله ارتش یمن به این تاسیسات منتشر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در حالیکه ریاض مدعی مهار آتش سوزی ناشی از حملات انصارالله یمن به تاسیسات نفتی آرامکو است، خبرگزاری آسوشیتدپرس با استناد به تصاویر ارسال شده از شرکت تصویربرداری  Planet Labs PBC  مستقر در سان فرانسیسکو ، تصاویر ماهواره‌ای را از آتش‌سوزی گسترده در تأسیسات نفتی آرامکو عربستان در جده منتشر کرد.

تصمیمی برای حذف سپاه از لیست تحریم نگرفته‌ایم؛ سپاه در چارچوب تحریم‌ها باقی می‌ماند!

تحقیر و توهین بی شرمانه ترامپ به جو بایدن

آسوشیتدپرس: آتش در آرامکو همچنان شعله ور است

آسوشیتدپرس: آتش در آرامکو همچنان شعله ور است

آسوشیتدپرس با انتشار این تصاویر نوشت: تصاویر ماهواره‌ای منتشر شده توسط این گروه نشان می‌دهد که آتش همچنان در آرامکو شعله‌ور است.

یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن جمعه اعلام کرده بود که عملیات سوم در هم شکستن محاصره در عمق خاک عربستان در پاسخ به استمرار محاصره ظالمانه علیه یمن اجرا شد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن در ادامه تاکید کرد: در این عملیات تاسیسات آرامکو در جده و برخی زیرساخت‌های حساس و مهم در ریاض، پایتخت عربستان هدف قرار گرفتند، همچنین پالایشگاه "راس التنوره" و پالایشگاه نفت "رابغ" توسط تعداد زیادی پهپاد هدف قرار گرفتند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی