تغییر ساعت اولین بازی ایران در جام جهانی قطر

کدخبر: 486000
اقتصادنیوز: تیم ملی ایران از ساعت ۱۶:۳۰ دوشنبه ۳۰ آبان‌ماه به میزبانی ورزشگاه الخلیفه رودرروی شاگردان گرت ساوت‌گیت قرار خواهد گرفت.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ورزش سه، بعد از قرعه‌کشی رقابت‌های جام جهانی و چینش برنامه مسابقات، مشخص شد که ملی‌پوشان فوتبال ایران در نخستین گام حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید در ورزشگاه الثمامه از ساعت ۱۹:۳۰ دوشنبه ۳۰ آبان‌ماه به مصاف تیم ملی انگلیس بروند.

اما حالا با تصمیم فیفا، برنامه مسابقات دستخوش تغییر شده و تیم ملی ایران از ساعت ۱۶:۳۰ دوشنبه ۳۰ آبان‌ماه به میزبانی ورزشگاه الخلیفه رودرروی شاگردان گرت ساوت‌گیت قرار خواهد گرفت.

گفتنی است که با این وصف، مصاف تیم‌های ایران و انگلیس، دومین مسابقه از روز نخست جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد بود؛ اولین دیدار از ساعت ۱۳:۳۰ میان تیم‌های ملی هلند و سنگال برگزار می‌شود.

افتتاحیه رسمی بازی‌ها بعد از انجام دیدار ایران-انگلیس خواهد بود، مسابقه‌ای که در آن تیم ملی قطر از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف تیم ملی اکوادور خواهد رفت؛ پایان‌بخش مسابقات روز نخست جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم میان آمریکا و برنده دیدار ولز - اوکراین/اسکاتلند از ساعت ۲۲:۳۰ برگزار می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی