قالیباف:

با مدیریت دقیق دولت بر ویروس کرونا پیروز شدیم

کدخبر: 489125
محمدباقر قالیباف گفت: جا دارد که از مدیران و زحمتکشان و دولتمردانی که با تلاش و مجاهدت توانستند بر ویروس منحوس کرونا پیروز شوند تقدیر کنیم.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاحیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در مصلی تهران برگزار شد،‌ ضمن گرامیداشت شهدای سلامت، اظهار داشت: جا دارد که از مدیران و زحمتکشان و دولتمردانی که با تلاش و مجاهدت توانستند بر ویروس منحوس کرونا پیروز شوند تقدیر کنیم و این جز با درایت دولتمردان عزیز ممکن نبود.

وی با اشاره به جایگاه معنوی ماه مبارک رمضان بیان داشت: در دوره ای که توفیق خدمت در نیروی انتظامی داشتم، شاهد بودم که معنویت ماه مبارک رمضان و پاکی این ماه همیشه اینگونه بود که بیش از70 درصد جرائم در کشور بدون هیچ اقدام پیشگیرانه از جرم کاهش می یافت و این نشان می دهد که این ماه چقدر عزیز است.

قالیباف ضمن تاکید بر اینکه اگر هرکدام از فشارها و حوادث که برای ما اتفاق افتاد برای هر جامعه و کشور دیگری اتفاق می افتاد آن جامعه و کشور از هم می پاشید، گفت: انقلاب اسلامی بر اساس باورهای قرآنی و همراهی و توجه مردم برجای خود ایستاده است و این مقاومت برخاسته از نور قرآن در دل جامعه ما هست.

رئیس مجلس با بیان اینکه با 30 روز ماه رمضان با ویژگی هایی که خالق هستی در آن قرار داده مواجه هستیم، گفت: به نظر می رسد اگر ما این را از حالت یک نمایشگاه تبدیل به یک مجموعه جشنواره کنیم و از همه ظرفیت‌های موجود کشور مخصوصا در عرصه هنر استفاده کنیم و به ظرفیت های مردمی در حوزه هنر اولویت دهیم، ماندگار خواهد شد.

وی با بیان اینکه از ظرفیت های مردمی در جاهای مختلف غفلت شده است، اظهار داشت: خداباوری و مردم‌باوری همواره ما را در عرصه های مختلف به پیروزی رسانده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر انقلاب بارها بر ترویج فرهنگ قرآنی تاکید داشته اند و ما باید به این موضوع توجه کنیم و بتوانیم روح جامعه در ماه مبارک رمضان را با ماه‌های دیگر متفاوت کنیم و این کار را می توانیم مبتنی بر فناوری های روز انجام دهیم.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی

    اقتصادنیوز: ارزش بیت کوین در هفته اخیر تقریباً ثابت بود. سیگنال‌های فنی چشم انداز ی نزولی یا کم‌نوسان را برای این…

از دست ندهید
فلای تودی