مصدومیت دلخراش بازیکن برنلی، حریف را به گریه انداخت+ عکس

کدخبر: 489481
نیکولا ولاشیچ بازیکن وستهام که با وست وود برخورد پیدا کرد، در همان لحظه و پس از دیدن پای کاملا چرخیده بازیکن برنلی توان دیدن مصدومیت شدید بازیکن حریف را نداشت و دستانش را مقابل چشمانش قرار داد و در حالتی که زانو زده بود، به گریه افتاد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین اشلی وست وود بازیکن برنلی در جریان دیدار برابر وستهام با مصدومیت شدید از ناحیه مچ پا مواجه شد

دیدار وستهام و برنلی بیش از آنکه تحت تأثیر جدایی شان دایچ سرمربی برنلی پس از نزدیک به ۱۰ سال باشد و یا اینکه تحت الشعاع تلاش چکش ها جهت گرفتن سهمیه اروپایی قرار بگیرد، با مصدومیت شدید و دلخراش اشلی وست وود در کانون توجهات قرار گرفت.

بازی دو تیم در استادیوم لندن برگزار شد و در دقیقه ۲۲ در یک جدال ساده بر سر تصاحب توپ، بازیکن ۳۲ ساله برنلی به طرز دلخراشی دچار آسیب دیدگی شدیدی شد و به نظر می رسد که مچ پای این بازیکن کاملا چرخیده است.

در این صحنه اشلی وست وود و نیکولا ولاشیچ در یک چالش بر سر توپ با یکدیگر برخورد داشتند که پای وست وود دچار مصدومیت شدیدی شد و بازی به مدت ۹ دقیقه متوقف شد تا کادرپزشکی برای خروج این بازیکن وارد زمین شود.

نیکولا ولاشیچ بازیکن وستهام که در این صحنه با وست وود برخورد پیدا کرد، در همان لحظه و پس از دیدن پای کاملا چرخیده بازیکن برنلی توان دیدن مصدومیت شدید بازیکن حریف را نداشت و دستانش را مقابل چشمانش قرار داد و در حالتی که زانو زده بود، به گریه افتاد.
تیم میزبان در توییتر بهترین آرزوهای خود را برای وست وود ارسال کرد و گفت: "اشلی وست وود به دلیل یک مصدومیت جدی در اینجا تحت مراقبت های پزشکی قرار می گیرد. ما بهترین آرزوها را برای او در بهبودی داریم."

پس از حضور کادر درمان درون زمین، وست وود با اکسیژن و روی برانکارد از زمین مسابقه به بیرون برده شد و نکته عجیب خنده های این بازیکن در واکنش به آسیب دیدگی جدی اش بود آن هم در شرایطی که بسیاری از هم تیمی هایش بابت این مصدومیت دلخراش برای او اشک می ریختند.
تماشاگران حاضر در استادیوم لندن به شدت وست وود را مورد تشویق قرار دادند و آرون کرسول به همراه کاپیتان دکلان رایس با در آغوش گرفتن نیکولا ولاشیچ که باعث این مصدومیت شده بود، به او دلداری دادند.

خنده های وست وود هنگام خروج از زمین مسابقه نیز مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته است.

مصدومیت وحشتناک یک بازیکن در لیگ برتر انگلیس/عکس

مصدومیت وحشتناک یک بازیکن در لیگ برتر انگلیس/عکس

مصدومیت وحشتناک یک بازیکن در لیگ برتر انگلیس/عکس

مصدومیت وحشتناک یک بازیکن در لیگ برتر انگلیس/عکس

مصدومیت وحشتناک یک بازیکن در لیگ برتر انگلیس/عکس

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی