پژمان جمشیدی و الناز حبیبی اصلا با هم نمی‌سازند!

کدخبر: 490504
الناز حبیبی و ریما رامین‌فر، این شب‌ها با نمایش «آن‌سوی آینه» در تالار وحدت روی صحنه هستند. آن‌ها که با پژمان جمشیدی و علی سرابی زوج‌هایی به ترتیب میانسال و جوان را تشکیل می‌دهند در تقابل یا یکدیگر قرار دارند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، «آن‌سوی آینه» نام نمایشی به نویسندگی فلوریان زلر با کارگردانی علی سرابی و بازی سرابی، پژمان جمشیدی، ریما رامین‌فر و الناز حبیبی (مارال بنی‌آدم، بازیگر جایگزینِ او) است که هر روز ساعت ۱۸:۳۰ روی صحنه تالار وحدت می‌رود.

ژمان جمشیدی و الناز حبیبی در نمایش با هم نمی‌سازند.

 

سرابی پیش‌تر در سال ۱۳۹۶ این نمایش را در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا کرده بود.

 

در خلاصه داستان «آن‌سوی آینه» چنین آمده است: «دنیل (با بازی علی سرابی)، دوستش پاتریک (با بازی پژمان جمشیدی) را که به تازگی با دختر جوان و زیبایی به نام اِما (با بازی الناز حبیبی- مارال بنی‌آدم) ازدواج کرده برای شام به خانه دعوت کرده است. ایزابل (همسر دنیل با بازی ریما رامین‌فر) که دوست صمیمی همسر قبلی پاتریک است به شدت در مقابل پاتریک و زن جوانش موضع می‌گیرد اما دنیل به شدت در مقابل زیبایی، جذابیت و جوانی اِما تحت تاثیر قرار گرفته است.»

ژمان جمشیدی و الناز حبیبی در تئاتر با هم نمی‌سازند.

 
 
 

دنیای «آن‌سوی آینه» جهان دنیل میانسال است که آرام‌آرام پا به سن می‌گذارد و زندگی روزمره و کسل‌کننده‌اش یکباره با جذابیت اغواگرانه اِما مواجه شده است. در پرداخت نمایشنامه موقعیت دنیل به همان اندازه که کمدی خلق می‌کند و می‌خنداند، پرسش‌برانگیز و جدی هم هست.

«آن سوی آینه» تا ۱۶ اردیبهشت روی صحنه خواهد بود.

تیتر یک
  • نوسان بیت‌کوین در محدوده ۲۹۰۰۰ دلاری

    اقتصادنیوز: نوسان بیت کوین در حدود قیمت ۲۹۰۰۰ دلار و تغییرات اندک آن نسبت به دیروز، موجب آرامش بازار ارزهای دیجیتال…

از دست ندهید
فلای تودی