از پهپاد جدید مقاومت فلسطین رونمایی شد+فیلم

کدخبر: 491721
سخنگوی شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، در آستانه روز جهانی قدس از پهپاد جدید مقاومت به اسم «جنین» رونمایی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «ابوحمزه» سخنگوی «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، امروز (پنجشنبه، ۲۸ آوریل)، به مناسبت روز جهانی قدس گفت: ما در تجلیات روز جهانی قدس زندگی می‌کنیم، روزی که امام خمینی (ره) به آن به عنوان سرآغازی برای آزادی بیت المقدس فراخواند.

به نوشته وبگاه شبکه «المیادین»، وی افزود: مهمترین ویژگی روز قدس امسال، واضح بودن اردوگاه دشمن و استکبار است. 

ابوحمزه در ادامه تصریح کرد: «محور بیت المقدس از قابلیت‌های دفاعی و تهاجمی برخوردار است که به دشمن، تلخی آن را خواهد چشاند. ما بر این معادله ثابت خود تاکید می‌کنیم که هرگونه اهانت به مسجد الاقصی به معنای آغاز جنگ با دشمن است».

وی با اشاره به عادی‌سازی برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی گفت که با وجود این امر، قدرت در مردم و ملتهایی است که از مسیر فلسطین منحرف نمی‌شوند.

سخنگوی سرایا القدس در ادامه به مردم یمن درود فرستاد که هرگز پشت فلسطین را خالی نکرده‌اند. نیروهای مقاومت پیامی غیر قابل انکار می‌دهند و آن این است که از بین بردن دشمن، مستلزم جبهه شعله‌ور مقاومت است.

وی افزود: ما امروز از پهپاد جنین که در نیروی هوایی کار می‌کند و رزمندگان ما همچنان در داخل نوار غزه تحت  محاصره، به ارتقای آن ادامه می‌دهند، رونمایی می‌کنیم. ما به عهد و وعده خود تا روز موعود آزادی سراسر فلسطین پایبند خواهیم ماند.


تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی