بازگشت جواد رضویان و خندوانه به آنتن تلویزیون

کدخبر: 492268
«خندوانه» پس از یک ماه وقفه در ادامه سری هشتم به آنتن می رسد و با خلق لحظات مفرح برای مخاطبان این شبکه با اجرای رامبد جوان پخش خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر شبکه نشاط و سرگرمی همزمان با عید سعید فطر و آغاز ماه شوال برنامه های عیدانه پخش می کند.

پس از یک ماه بندگی و فرا رسیدن عید سعید فطر، شبکه نسیم از یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه با تغییر در جدول پخش، با برنامه های «خندوانه»، «دورهمی»، «دست انداز» و ویژه برنامه «عید حسابی» مهمان مخاطبان خود خواهد شد.

خندوانه با آیتم های متنوع در ایام عید فطر از یکشنبه تا جمعه هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می رود.

مسابقه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری از شب عید فطر، یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱:۳۰ با حضور مهمانان از جمله رضا نیکخواه، علیرضا خمسه، حامد آهنگی، شهرام شکیبا، کامران تفتی و سوگل طهماسبی روی آنتن خواهد رفت.

«عید حسابی» عنوان ویژه برنامه شبکه نسیم در این ایام است که از دوشنبه ۱۲ تا جمعه ۱۶ اردیبهشت ساعت ۲۰:۱۵ از این شبکه پخش می شود. این برنامه با اجرای سید جواد رضویان و لاله صبوری تدارک دیده شده است. «عید حسابی» یک برنامه ترکیبی و گفتگو محور است که در آن بازیگران و خواننده ها حضور خواهند داشت.

همچنین منتخب مجموعه طنز تلویزیونی «دست انداز» به کارگردانی شهاب عباسی در ایام عید سعید فطر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ از این شبکه پخش خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی