دلنوشته تلخ مارال فرجاد در سوگ مادرش؛ آخرین بار با هم شیمی‌درمانی شدیم

کدخبر: ۴۹۲۴۶۹
مارال فرجاد با انتشار عکسی از خواهر و پدرش در مراسم چهلمین روز درگذشت مادرش (منیژه افشاری) در صفحه اینستاگرام خود، از غم این تصویر نوشت که همیشه همراه او خواهد بود.
دلنوشته تلخ مارال فرجاد در سوگ مادرش؛ آخرین بار با هم شیمی‌درمانی شدیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، مارال فرجاد، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که این روزها همچنان در حال درمان بیماری سرطان خود است، به مناسبت چهلمین روز درگذشت مادرش (منیژه افشاری)، دل‌نوشته‌ای را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

او نوشته است:

«من آن‌جا نیستم، انتخابم نبوده، مجبورم. چون تو به من گفتی خوب می‌شوی و من آمدم این‌جا، کیلومترها دورتر از بابا، مونا و تو، چون من باید سلامت کاملم را به دست بیاورم. همان‌طور که از من خواستی، گفتی نترس، من دلم روشن است، می‌دانم می‌گذرد و خوب می‌شوی، ٥٠،٤٠… نمی‌دانم دقیقا چند روز است نیستی چون برای من نبودنت، نداشتنت مثل سال‌ها گذشت، هر روزش صد سال. فقط یادم است آخرین بار با هم شیمی‌درمانی شدیم ولی تو هفته‌ بعدش رفتی و ما را تنها گذاشتی ولی من مجبورم برای ادامه زندگی خوش‌بین و پرقدرت باشم. چون می‌خواهم مثل تو باشم. مونا می‌گوید همه تکیه‌کلام‌هایت مثل مامان است. این عکسِ مراسمِ چهلم است. من نبودم و غم این عکس همیشه همراهم است.»

مارال فرجاد خطاب به مادرش: آخرین بار با هم شیمی‌درمانی شدیم و تو هفته‌ بعد رفتی/ عکس

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید