شناسایی و دستگیری عاملان مسمومیت الکلی اخیر در بندرعباس

کدخبر: 492567
اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس، 8 نفر از عاملان مسمومیت الکلی اخیر در بندرعباس را شناسایی و دستگیر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از شناسایی و دستگیری ۸ نفر از عاملین توزیع کننده مشروبات الکلی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ  تیمور دولتیاری عصر امروز (۱۲ اردیبهشت ماه) در تشریح این خبر گفت: در پی اطلاع از مسمومیت و مراجعه چندین نفر به بیمارستان شهید محمدی بندر عباس  بر اثر مصرف مشروبات الکلی در ۲۴ ساعت گذشته، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، اقدامات و تحقیقات فنی و پلیسی برای شناسایی و دستگیری عاملان توزیع مشروبات الکلی از همان لحظه ابتدایی آغاز شد.
این مسئول  انتظامی تصریح کرد: با تلاش بی وقفه مأموران انتظامی شهرستان بندر عباس  و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی تعداد ۸ نفر از توزیع کنندگان مشروبات الکلی پس از شناسایی و هماهنگی با مراجع قضائی در یک عملیات ضربتی دستگیر و در بازرسی از منازل نامبردگان مقدار ۱۲۷۸ لیتر مشروبات الکلی کشف که دو نفر از دستگیر شدگان که خود نیز مصرف کننده بوده اند  نیز در بیمارستان بستری شده لذا تلاش پلیس برای شناسایی و  دستگیری سایر متهمین  این پرونده ادامه دارد.
سرهنگ  دولتیاری با تاکید بر نظارت بیش از پیش خانواده‌ها بر رفتارهای فرزندان خود ابراز داشت: آموزش پیامدهای سوء مصرف مشروبات الکلی برای نوجوانان و جوانان، توجه به آموزه‌های دینی و گسترش فضاهای تفریحی، ورزشی و فرهنگی در جامعه از دیگر راه‌های پیشگیری از مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی است.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز ارزش اونس طلا در بازارهای جهانی کاهش پیدا کرد اما بیت کوین ثابت ماند.

از دست ندهید
فلای تودی