تصادف شدید یک مسئول دولتی و واژگونی خودرو!

کدخبر: 492731
صبح امروز خبر واژگونی یک دستگاه سواری سمند که حامل فرماندار شهرستان سربیشه خراسان جنوبی بود، به اوژانس اطلاع داده شد که درپی آن عوامل اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و محمد رضا لکزایی -فرماندار - به بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند منتقل شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مجتبی خالدی درباره مهم‌ترین تصادفات رانندگی رخ داده در کشور طی شبانه روز اخیر گفت:‌ در ساعت ۶:۳۰ صبح امروز خبر واژگونی یک دستگاه سواری سمند که حامل فرماندار شهرستان سربیشه خراسان جنوبی بود، به اوژانس اطلاع داده شد که درپی آن عوامل اورژانس به محل حادثه واقع در محور بیرجند سربیشه نرسیده به گردنه پدران اعزام شدند و در جریان آن محمد رضا لکزایی -فرماندار - به دلیل تروما قفسه سینه و کمر به بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند منتقل شد.

وی از تصادفات میان پراید و نیسان وانت در ساعت ۲۱:۵۵ شب گذشته نیز خبر داد و اظهارکرد:‌ این حادثه در محور رفسنجان -کریم آباد محقق بعد از پمپ بنزین رخ داد و درپی آن شش نفر دچار مصدومیت شدند که سه نفر در محل درمان و سه نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به تصادف میان سواری پژو پارس و پاترول در محور ساری عالیواک بریدگی دوم در استان مازندران نیز گفت:‌ درپی این حادثه که در ساعت شش دقیقه بامداد امروز رخ داد، پنج مصدوم به بیمارستان منتقل شدند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی