جزییات آتش سوزی یک کارخانه در خیابان فدائیان اسلام

کدخبر: 493046
در قسمتی از یک کارخانه متروکه مسقف به مساحت تقریبی ۳ هزار مترمربع که مملو از ضایعات چوب و کارتن بود، آتش سوزی رخ داده و دود ناشی از آتش از فاصله دور قابل مشاهده بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، ساعت ۱:۲۰ بامداد امروز حادثه آتش سوزی در یک کارخانه متروکه اتفاق افتاد که بلافاصله پس از تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران آتش نشانان ایستگاه های ۹۰، ۱۴ و ۸۳ به همراه خودرو حامل دستگاه های تنفسی و تانکر آب را به خیابان فداییان اسلام(مسیر شمال به جنوب)، بعد از بزرگراه آزادگان اعزام کرد.

جعفر شکرانه مهربانی افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش نشانی تهران در رابطه با این حادثه اظهار کرد: در قسمتی از یک کارخانه متروکه مسقف به مساحت تقریبی ۳ هزار مترمربع که مملو از ضایعات چوب و کارتن بود، آتش سوزی رخ داده و دود ناشی از آتش از فاصله دور قابل مشاهده بود.

وی ادامه داد: در زمان رسیدن نیروهای آتش نشانی درب ورودی کارخانه بسته بود که آتش نشانان ابتدا با استفاده از ابزار مخصوص، درب ورودی را گشودند و پس از اطمینان از قطع جریان برق کارخانه، با استفاده از لوله های آبرسانی از چندین جهت عملیات مهار زبانه های آتش در قسمت انبار کارخانه را آغاز کردند.

افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش نشانی تهران با اشاره به این که شعله های آتش در حال سرایت به اطراف بود، افزود: نیروهای آتش نشانی در یک عملیات نفسگیر چهار ساعته، شعله های سرکش آتش را پیش از سرایت به نقاط دیگر کارخانه مهار و کاملا خاموش کردند.

مهربانی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی وارد نشد.

مهار آتش در کارخانه متروکه جنوب تهران

تیتر یک
  • ضعف دلار ادامه پیدا می‌کند؟

    اقتصادنیوز: به گفته بسیاری از تحلیلگران، بزرگترین عامل محرک حرکت صعودی طلا، در روزهای اخیر روند نزولی شاخص دلار آمریکا …

از دست ندهید
فلای تودی