واکنش پلیس به انتشار ویدئوی زورگیری مسلحانه از زنی در شهریار

کدخبر: 493194
اقتصادنیوز: به دنبال انتشار ویدیویی از زورگیری مسلحانه سه مرد از زنی جوان که محل وقوع آن در شهرستان شهریار غرب استان تهران اعلام شده بود، فرمانده انتظامی غرب استان تهران تیم ویژه‌ای از کارآگاهان و ماموران مجرب پلیس‌های تخصصی از جمله پلیس آگاهی را مامور رسیدگی به این موضوع کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، به دنبال انتشار ویدیویی از زورگیری مسلحانه سه مرد از زنی جوان که محل وقوع آن در شهرستان شهریار غرب استان تهران اعلام شده بود، معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از تشکیل تیمی ویژه برای شناسایی و دستگیری این افراد خبر داد.

سرهنگ مهدی سرپناه در واکنش به انتشار این ویدیو اظهار کرد:‌ درپی انتشار این ویدیو در فضای مجازی که واکنش برانگیز نیز شده است، سردار کیوان ظهیری، فرمانده انتظامی غرب استان تهران، تیم ویژه‌ای از کارآگاهان و ماموران مجرب پلیس‌های تخصصی از جمله پلیس آگاهی را مامور رسیدگی به این موضوع کرده است. 

وی با بیان اینکه این اقدام مجرمانه در شهرک وایین شهریار رخ داده است، گفت:‌ امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با این افراد حتما قاطعانه برخورد و جزئیات آن به مردم اطلاع داده خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی