عامل احتکار ۱۰۰۰ میلیاردی روغن خوراکی دستگیر شد

کدخبر: 493430
اقتصادنیوز: محتکر ۵۶۲ تن روغن خوراکی که برابر نظر کارشناسان بالغ‌بر 1000 میلیارد ریال است، در شهرستان سوادکوه دستگیر شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی استان مازندران، از کشف احتکار ۵۶۲تن روغن خوراکی به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد ریال در شهرستان سوادکوه خبر داد و  اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق و احتکار کالا و در پی کسب خبری مبنی بر احتکار روغن خوراکی در یکی از شرکت های تولید روغن در سوادکوه، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

چهار ضلعی صعود قیمت دلار/ بازار سکه بهم ریخت

وی افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان سوادکوه با انجام اقدامات اطلاعاتی متصدی این شرکت تولیدی را که اقدام به احتکار روغن در یکی از کارگاه های خصوصی خود کرده بود شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی، با همکاری کارشناسان ادارات صمت و جهاد کشاورزی در بازرسی از مخزن های نگهداری کالا توسط متهم ۵۶۲دتن روغن خوراکی کشف شد.

در اکوایران ببینید؛

سردار میرزایی ارزش کالاهای کشف شده را برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با بیان اینکه قاچاق و احتکار کالا منجر به اخلال در نظام اقتصادی می‌شود، از مردم خواست: در مقابله با قاچاق کالا و ارز و سایر مسائل امنیتی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ اطلاع دهند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی