شناسایی و دستگیری غافلگیرانه قاتل فراری راننده باغملکی

کدخبر: 494271
اقتصادنیوز: فردی که به دلیل اختلافات قبلی، راننده یک دستگاه خودرو را با سلاح گرم به قتل رسانده بود، در مواجهه با ادله متقن پلیس صراحتاً به بزه ارتکابی معترف شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس،  فرمانده انتظامی شهرستان باغملک گفت: قاتل راننده یک دستگاه خودرو که با سلاح گرم در باغملک کشته شده بود پس از تحقیقات و شناسایی در اهواز دستگیر شد.

سرهنگ عبدالرحیم قربانپور افزود: با اعلام پلیس ۱۱۰ مبنی سقوط یک دستگاه خودرو توسان در پشت سد جره از توابع شهرستان باغملک و پیدا شدن یک جسد درون خودرو که با شلیک سلاح گرم کشته شده بود موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس این شهرستان قرار گرفت.

 وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات گسترده پلیسی و تحقیقات خاص میدانی مظنون به قتل را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات کاملاً غافلگیرانه او را در شهرستان اهواز دستگیر کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان باغملک تصریح کرد: قاتل وقتی با ادله متقن پلیس مواجه شد صراحتاً به بزه ارتکابی معترف شد و اعتراف کرد که پس از قتل مقتول او را به همراه خودرو به درون دریاچه پشت سد در شهرستان باغملک انداخته است.

 وی با اشاره به اینکه قاتل انگیزه قتل را اختلافات قبلی عنوان کرده بود، افزود: در این زمینه پرونده مقدماتی تشکیل و متهم تحویل مقامات قضایی شد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی