جایگزین سیلوستر استالونه در «رمبو» انتخاب شد!

کدخبر: 494801
اقتصادنیوز: دیو باتیستا بازیگری است که بیشترین شانس را برای جایگزین شدن در راه اندازی دوباره پروژه رمبو دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزیاتو، رمبو نماد اکشن در هالیوود است. جایگزین کردن شخصیت نمادینی مانند استالونه آسان نیست. دیو باتیستا بازیگری است که بیشترین شانس را برای جایگزین شدن در راه اندازی دوباره پروژه رمبو دارد. از زمانی که کوئنتین تارانتینو به این پروژه علاقه نشان داد، صحبت ها درباره از سرگیری این پروژه جدی تر شد.

مناسب‌ترین جایگزین سیلوستر استالونه در «رمبو»

محبوبیت رمبو در ژانر اکشن دهه ۸۰ با پخش فیلم اولین خون در سال ۱۹۸۲ آغاز شد. این فیلم، داستان دردسرهای یک کهنه سرباز سرگردان بازگشته از ویتنام را روایت می کند. این فیلم چهار قسمت در ادامه دارد و یک سریال انیمیشنی از آن ساخته شده است. با وجود استقبال کم ​​از آثار بعدی، شخصیت نمادین استالونه محبوبیت خود را به عنوان قهرمان اکشن حفظ کرد.

مناسب‌ترین جایگزین سیلوستر استالونه در «رمبو»

فعالیت سینمایی باتیستا در اوایل دهه ۲۰۱۰ میلادی، پس از بازی در چند نقش تلویزیونی و یک دوره حضور طولانی به عنوان مجری و ورزشکار در WWE آغاز شد. راه اندازی مجدد پروژه اولین خون به سادگی یافتن معادل مدرن یک قهرمان اکشن دهه ۸۰ نیست. در حالی که باتیستا برخی ویژگی‌های ظاهری متناسب با شخصیت داستان را دارد، اما شخصیت رمبو چیزی بیش از یک هدبند قرمز و یک تفنگ بزرگ است.

مناسب‌ترین جایگزین سیلوستر استالونه در «رمبو»

آسیب پذیری رمبو، به عنوان یک کهنه سرباز مغرور، اما در هم شکسته جنگ ویتنام، او را از شخصیت های دو بعدی که در ژانر اکشن دهه ۸۰ زیاد می دیدیم جدا کرد. برخلاف سایر گزینه های بازی در این نقش، باتیستا در آثار قبلی توانایی خود را در نشان دادن نکات ظریف و احساسات در بازی خود به نمایش گذاشته است. فیلم‌هایی مانند Blade Runner 2049 و مجموعه‌های تلویزیونی مانند Room 104 تنوع بازی و توانایی او را به نمایش گذاشتند. این ویژگی آسیب‌پذیری باعث شد استالونه، دیگر ستاره‌های فیلم های اکشن دهه ۸۰ را شکست دهد و باتیستا در به تصویر کشیدن این وجه از شخصیت یک قهرمان، کارنامه خوبی دارد.

مناسب‌ترین جایگزین سیلوستر استالونه در «رمبو»

فیلم های رمبو بدون مشکل نبوده اند. در راه بازسازی آن فیلم ها باید به اصلاح آن اشتباهات توجه شود. بزرگترین اشتباه این مجموعه، به تصویر کشیدن نادرست فرهنگ های مردم دیگر کشورهاست. ویتنامی ها در رمبو ۲ به عنوان راهزنان بی رحم به تصویر کشیده شده اند. تصویر مکزیک در آخرین خون، آنقدر توهین آمیز بود که حتی دیوید مورل، خالق رمبو، از آن متنفر بود. انتخاب دیو باتیستای فیلیپینی، اولین قدم درست در دور کردن رمبو از کلیشه های غلط است.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز ارزش اونس طلا در بازارهای جهانی کاهش پیدا کرد اما بیت کوین ثابت ماند.

از دست ندهید
فلای تودی