رییس فدراسیون شنا به پناهندگی بالسینی واکنش نشان داد

کدخبر: 496612
اقتصادنیوز: رییس فدراسیون شنا درباره درخواست پناهندگی بالسینی گفت: او از لیست تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی بوداپست خط نخورده بود. برای اعزام بالسینی نیاز به پاسپورت و اعلام آمادگی او داشتیم اما متاسفانه در موعد مقرر خود را به تیم ملی معرفی نکرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در واکنش به درخواست پناهندگی شناگر کشورمان گفت: متین بالسینی جوان است و در صورت برگشت و جبران رفتار اخیر و غیبت در اردوی ملی می‌تواند بخشیده شود. 

محسن رضوانی در خصوص درخواست پناهندگی متین بالسینی اظهار داشت: او از لیست تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی بوداپست خط نخورده بود. برای اعزام بالسینی نیاز به پاسپورت و اعلام آمادگی او داشتیم اما متاسفانه در موعد مقرر خود را به تیم ملی معرفی نکرد. 

وی ادامه داد: بالسینی هفته گذشته هم برای بازی‌های آسیایی و کشورهای اسلامی دعوت شده و اگر بتواند انتخاب شود، در این بازی‌ها حضور پیدا می‌کند. در حال حاضر نیز برخوردی با او نداریم. متین جوان است و در صورت برگشت و جبران رفتار اخیر و غیبت در اردوی ملی می‌تواند بخشیده شود. 

ریس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در پایان عنوان کرد: از تمامی مربی‌ها و شناگران شهرستان‌ها تشکر می‌کنم که تمام تلاش خود را برای پیشرفت شنای ایران به کار گرفتند. ما از بابت شناگر در بازی‌های اسلامی هیچ گونه مشکلی نداریم. شناگران بسیار خوبی داریم که می‌توانند برای کشورمان افتخارآفرینی کنند. انشالله منتظر خبرهای خوب از شناگران ایران در این مسابقات باشید.

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران،۲۸ مرداد

    اقتصادنیوز: نیم قرن با اقتصاد ایران روایتی است از تحولات، شخصیت‌ها و شاخص‌های اقتصاد ایران و موضوعاتی که به نوعی با…

از دست ندهید
فلای تودی