رقابت پارسا پیروزفر با ابوالفضل پورعرب / کمدی یا درام؟

کدخبر: 496640
اقتصادنیوز: با وجود اینکه از اکران فیلم «چند می‌گیری کریه کنی؟۲» با بازی ابوالفضل پورعرب تنها سه روز می‌گذرد، اما از فیلم «مجبوریم» با بازی پارسا پیروزفر، ۲۰ میلیون تومان بیشتر فروخته و این موضوع نشان دهنده رقابت نزدیک این دو فیلم با یکدیگر است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، در هفته‌ای که گذشت، مجموع فروش فیلم‌های سینمایی به ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و کل مخاطبان آن به ۲۶۲ هزار و ۸۴۷ نفر رسید. در هفته‌ای که گذشت، باز هم آمار فروش فیلم‌های سینمایی نسبت به دو هفته گذشته، با کاهش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی همراه بوده است.

به تازگی دو فیلم سینمایی «چند می‌گیری گریه کنی؟۲» و «مجبوریم» به اکران درآمدند. «مجبوریم» به کارگردانی رضا درمیشیان و با بازی فاطمه معتمدآریا، پارسا پیروزفر، پردیس احمدیه و نگار جواهریان در ده روز گذشته ۱۳ هزار و ۷۵۶ مخاطب داشت و فروش ۴۶۸ میلیون تومانی را در گیشه خود ثبت کرد. فیلم «چند می‌گیری گریه کنی؟۲» به کارگردانی علی توکل نیا و با بازی حمید لولایی، حامد آهنگی و ابوالفضل پورعرب نیز، اکران خود را از ۲۸ اردیبهشت شروع کرده و در این مدت زمان کم ۴۸۸ میلیون تومان فروش داشته که باز هم نشان می‌دهد مخاطبان فیلم‌های کمدی از درام بیش‌تر است.

5698487

فروش فیلم‌های سینمایی در هفته‌ای که گذشت

5698506

 

 

فروش کل فیلم‌های سینمایی از ابتدای ۱۴۰۱

در حال حاضر فیلم‌های اکران نوروزی؛ «انفرادی»، «سگ بند» و «چند می‌گیری گریه کنی؟۲» به ترتیب سه فیلم پرفروش گیشه سینماها در هفته اخیر هستند.

تیتر یک
از دست ندهید