قتل مسلحانه یک روحانی توسط افراد ناشناس+ جزئیات

کدخبر: ۴۹۸۷۴۲
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از قتل مسلحانه امام جماعت روستای "گوازدر" بخش کلات شهرستان سرباز، توسط افراد مسلح ناشناس در یکی از محورهای آن شهرستان خبر داد.
قتل مسلحانه یک روحانی توسط افراد ناشناس+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سردار احمد طاهری گفت: ساعت ۱۹ بعد از ظهر روز دوشنبه نهم خردادماه در پی  تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی در محور "انگوری به کلات"  شهرستان سرباز بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی آن شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

سکه ۱۵ میلیونی در بازار شبانه /پیش بینی قیمت سکه 10 خرداد

مهمان بعدی فردوسی پور در فوتبال 360 مشخص شد

وی افزود: با حضور مأموران در صحنه یک دستگاه خودروی پژو پارس در حالی که به گارد ریل کنار جاده برخورد و آثار اصابت گلوله بر بدنه آن مشهود بود رویت که در تحقیقات بیشتر مشخص شد راننده خودرو  مولوی "محمد کریم حملی" امام جماعت مسجد روستای گوازدر بخش کلات است که در حین بازگشت از شهرستان ایرانشهر در محور مذکور در کمین افراد مسلح ناشناس افتاده و بر اثر تیراندازی آنها مجروح  و با حضور مردم در صحنه به درمانگاه منتقل شده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد:با حضور مأموران در درمانگاه مشخص شد این فرد بر اثر شدت خونریزی فوت کرده است. 

وی گفت: بلافاصله پس از وقوع این جنایت، تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان سرباز مأمور شناسایی و دستگیری ضاربان شدند و تلاش گسترده خود را برای دستگیری قاتلان آغاز کرده اند که به محض حصول نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید