نتایج آزمون استخدامی کشور اعلام شد

کدخبر: 503862
اقتصادنیوز: کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته‌های شغلی مربوط به آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از امروز 3 تیرماه در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

  

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، اسامی چندبرابر ظرفیت نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۴۰۰ (ویژه متقاضیان استخدام وزارت آموزش و پرورش) برای انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک و انجام مصاحبه استخدامی) اعلام شد.

کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته‌های شغلی مربوط به آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش از امروز (جمعه، سوم تیر) در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون مزبور، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای شرکت در مرحله بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و مصاحبه استخدامی وزارت آموزش و پرورش هستند، باید برای اقدامات بعدی، چهارم تیر ۱۴۰۱ به آدرس درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ها به شرح جدول ذیل این اطلاعیه مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش مربوطه، از زمان و مکان دقیق مصاحبه استخدامی خود اطلاع یافته و اقدام لازم را انجام دهند. 

https://request.sanjesh.org

مصاحبه استخدامی از روز دوشنبه (ششم تیر) آغاز و حداکثر تا روز سه شنبه (۲۱ تیر) طبق زمان بندی‌ اعلام شده از سوی اداره کل آموزش وپرورش استان مربوطه (استان شغل محل مورد تقاضا) پایان خواهد یافت.  

 

نکات مهم

۱. براساس نامه شماره ۲۱۳۹۰ مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده ۱۵ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب مجلس شورای اسلامی مورخ ۹۹/۱۲/۲۶ (موضوع بند ۳ در بخش «ج» سایر امتیازات قانونی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام) امتیاز تخصیص یافته منحصراً در شهرستان‌هایی که نرخ باروری آنها ۲/۵ درصد و کمتر باشد بابت تاهل به داوطلبان مرد تعلق می گیرد.

۲. داوطلبان معرفی شده در مرحله بررسی مدارک که متقاضی استفاده از سهمیه بومی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت باشند، برای تأیید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، باید فرم استشهاد محلی ( فرم شماره ۱ مندرج در ذیل این اطلاعیه) را تکمیل کرده و پس از تأیید مرجع مربوطه در زمان مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش مربوطه جهت بررسی مدارک، همراه داشته باشند. درصورت ارائه نکردن مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت داوطلب براساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

۳. مراجعه نکردن متقاضی در مهلت اعلام شده براساس اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه، برای شرکت در مرحله بررسی مدارک و مستندات یا انجام مصاحبه استخدامی، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می‌شود.

۴. در صورت تایید مدارک و مستندات داوطلبان، واجد شرایط باید مصاحبه استخدامی بدهند. ضمناً پس از شرکت در مرحله مصاحبه استخدامی، افراد پذیرفته شده به ترتیب نمرات مکتسبه در هر یک از سهمیه های استخدامی برای انجام سایر مراحل استخدامی به اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه معرفی خواهند شد. 

۵. متقاضیان درصورت داشتن ابهام و سوال در خصوص نمرات مکتسبه و نتایج اولیه آزمون، می توانند نسبت به ثبت درخواست خود حداکثر تا تاریخ ۱۰ تیر در سیستم پاسخگویی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام و از مراجعه حضوری به وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان ها و سازمان سنجش آموزش کشور خودداری کنند. 

۶. انجام مصاحبه استخدامی، صرفاً در مهلت تعیین شده مندرج در این اطلاعیه امکان پذیر است. انجام مصاحبه مجدد یا تمدید مهلت اعلام شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان ها، تحت هر شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.  

۷.  مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و مستندات خوداظهاری داوطلبان وفق تقاضانامه در زمان ثبت نام؛

- تکمیل فرم اعلام آمادگی برای بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و انجام مصاحبه استخدامی؛ (فرم شماره ۲ مندرج در ذیل اطلاعیه)

- اصل و تصویر مدارک سجلی و هویتی داوطلب (کارت ملی/ شناسنامه و شناسنامه فرزندان)؛ 

- اصل و تصویر مدارک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه)؛

- اصل و تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت (برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت)؛ 

- اصل و تصویر مدارک مربوط به استفاده از سهمیه ۵ درصد ایثارگران؛ 

- اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.)

- اصل و تصویر مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و آزمون زبان های خارجی معتبر؛

کارنامه مرحله اول نهمین آزمون استخدامی (وزارت آموزش و پروش) سال ۱۴۰۰ را اینجا ببینید.

تیتر یک
  • آیا ۱۲ ایستگاه متروه تا آخر سال راه اندازی می‌شود؟

    اقتصادنیوز: با وجود تشکیل قرارگاه حمل و نقل و تاکید مدیران شهری به موضوع حمل و نقل عمومی و مترو ، هنوزجلسه ای با حضور…

از دست ندهید
فلای تودی