چرا هدیه تهرانی صفحه اینستاگرامش را بست؟

کدخبر: 504358
یکی از فعالان خیریه که با هدیه تهرانی همکاری می‌کرد درباره علت بسته شدن صفحه اینستاگرام این بازیگر توضیحاتی را ارائه داد.
چرا هدیه تهرانی صفحه اینستاگرامش را بست؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا هدیه تهرانی بازیگر سینمای ایران، بعد از حواشی یک کمپین، صفحه شخصی‌اش را در شبکه اجتماعی اینستاگرام بست.

یک فعال خیریه با اعلام بسته شدن صفحه اینستاگرام هدیه تهرانی، از دلایل گرفتن این تصمیم از سوی بازیگر باسابقه سینما پرده برداشت.

یکی از فعالان خیریه که با هدیه تهرانی همکاری می‌کرد با انتشار خبر بسته شدن موقت پیج هدیه تهرانی نوشت:

«سلام به همه... خانم هدیه تهرانی به علت مشغله و فشردگی کارها به صورت موقت تنها صفحه رسمی خودشون رو بستند. در امورات مختلف خیریه همواره از کمکها، حمایت ها و راهنمایی های ایشون و هنرمندانی چون صابر ابر ، پانته آ پناهی ها ، امیرجدیدی ، پدرام شریفی ، لاله مرزبان و محسن قرایی استفاده میکنیم . گروه ما یک جمع مردمی است که از سال ۹۰ شروع به کار کرده و خیریه ی ثبت شده نیست و قصدی بر ثبتش نداریم . ازین رو شماره حسابی برای اعلان عمومی نداریم . موقعیت مکانی مدرسه دکتر حسابی ، تو محدوده فاطمی است و آنجا کمکهای شمارو تحویل میگیریم ...»

«اخیراً هدیه تهرانی یکی از امضا کنندگان و فعالان بیانیه زنان سینماگر بر ضد تجاوز و تعرض جنسی بود که در دو ماه گذشته با بحث ها و حواشی مختلفی مواجه شده بود... همچنین بعد از فاجعه متروپل آبادان او یکی از بازیگرانی بود که مصرانه درخواست پیگیری، معرفی و مجازات عاملان این جنایت هولناک را اعلام می‌کرد...»

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی