حذف نام این بازیگر جنجالی، شرط صدور مجوز برای اجرای یک تئاتر

کدخبر: 504873
اقتصادنیوز: کارگردان نمایش «شب شک» اعلام کرد که به او گفته شده تنها با حذف نام نوید محمدزاده است که این نمایش مجوز اجرا می‌گیرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از صبا، صحبت‌های کارگردان «شب شک» درباره جلوگیری از اجرای نمایشش: «نوید محمدزاده خواست نامش را حذف کنیم اما این کار را نخواهیم کرد».

بعد از جلوگیری از بلیت فروشی نمایش «شب شک» به دلیل حضور نوید محمدزاده به عنوان تهیه‌کننده اداره هنرهای نمایش بدون اشاره به این دلیل، مهمترین علت این اقدام را ساخت خارج از عرف و روال قانونی کسب مجوز برای تیزر این نمایش دانست.

امروز اما امیرحسین بریمانی در گفتگو با صبا اعلام کرد به او گفته شده تنها با حذف نام نوید محمدزاده مجوز می‌گیرد:«از طرف شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی به ما اعلام شده است که اگر نام نوید محمدزاده را حذف کنیم دوباره اجازه اجرا خواهیم داشت.

نوید محمدزاده چندبار به ما اعلام کرده است که اگر با حذف نام من می‌توانید دوباره اجازه اجرا بگیرید این کار را انجام داده و به اجراهایتان ادامه دهید.حذف نام نوید محمدزاده را کاری اخلاقی تلقی نمی‌کنیم و اگر راه دیگری جز این برایمان نباشد دیگر نمایش را اجرا نخواهیم کرد.»

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی