نخستین تلویزیون اینترنتی شهری آغاز به کار کرد

کدخبر: 506088
اقتصادنیوز: شبکه‌های تلویزیونی اینترنتی در جهان امروز رسانه ای، ضرورتی اجتناب ناپذیر است و یک پنجرۀ فرصت برای حوزه‌های دانش بنیان و شبکه هوشمند شهری به شمار می‌رود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، نخستین تلویزیون اینترنتی شهری کشور با نام «شهر تی وی» با حضور احمد وحیدی (وزیر کشور)، مهدی جمالی نژاد (رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و جمعی از مسئولان کشوری در سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران افتتاح شد.

روابط عمومی شهر تی وی گزارش داد، این تلویزیون اینترنتی با هدف نمایش جاذبه‌های طبیعی و گردشگری، ویژگی‌ها و آدب و رسوم مردم شهرهای مختلف و توانمندی‌های آن‌ها وهمچنین فراهم کردن بستری برای معرفی کسب و کارها و اشتغالزایی در «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» سعی دارد تا به توسعه فرهنگی و اقتصاد شهرهای کشور کمک کند.

به گفته سعید مرادی مدیر تلویزیون اینترنتی شهر تی وی، شبکه‌های تلویزیونی اینترنتی در جهان امروز رسانه ای، ضرورتی اجتناب ناپذیر است و یک پنجرۀ فرصت برای حوزه‌های دانش بنیان و شبکه هوشمند شهری به شمار می‌رود.

گفتنی است شهر تی وی به همت یک شرکت فناور راه اندازی شده و سعی دارد تا در حوزه معرفی شهر‌های ایران و توسعه صنعت و گردشگری فعالیت جدی داشته باشد.

تیتر یک
  • رصد بازار خودروهای داخلی؛

    اقتصادنیوز: رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پرتیراژهای ایران خودرو و سایپا امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند و…

از دست ندهید