سرقت منابع نفتی سوریه توسط نظامیان آمریکایی

کدخبر: 506153
منابع محلی به خبرنگارسانا گفتند که 55 نفتکش متعلق به ارتش آمریکا به همراه خودروهای زرهی از طریق گذرگاه المحمودیه درحومه الیعربیه ( شمال شرق الحسکه) به خاک عراق منتقل شدند.
سرقت منابع نفتی سوریه توسط نظامیان آمریکایی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سانا اعلام کرد، نظامیان آمریکایی در ادامه سرقت منابع نفتی سوریه، ده‌ها نفتکش مملو از نفت سرقت شده از این کشور را به عراق منتقل کردند.

نیروهای اشغالگر آمریکایی صبح امروز (دوشنبه) کاروان حامل تن‌ها نفت سرقت شده سوریه را از طریق گذرگاه المحمودیه در الحسکه به خاک عراق انتقال داده‎اند.

منابع محلی به خبرنگارسانا گفتند که 55  نفتکش متعلق به ارتش آمریکا به همراه خودروهای زرهی از طریق گذرگاه المحمودیه درحومه الیعربیه ( شمال شرق الحسکه) به خاک عراق منتقل شدند.

این سرقت‌های نفتی آمریکا معمولا با همدستی شبه نظامیان دموکراتیک سوریه موسوم به «قسد» صورت می‌گیرد که با شکست گروه تروریستی «داعش» به عنوان بازوی نظامی آمریکا در شمال سوریه فعالیت می‌کنند.

 نیروهای آمریکا و شبه‌نظامیان قسد مستقیما جایگزین گروه تروریستی داعش شدند و اکنون سال‌هاست که به جای این گروه تروریستی اقدام به استخراج و سرقت نفت سوریه می‌کنند.

تیتر یک
  • آمار معاملات هفتگی بورس تهران؛

    اقتصادنیوز: میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر ۲ هزار و ۳۱۴ میلیارد تومان بود که نسبت به رقم ۲ هزار و ۲۹۵…

از دست ندهید
فلای تودی