کناره گیری مدیر ارتباطات کاخ سفید و دستیار قدیمی بایدن

کدخبر: 506717
یکی از دستیاران کاخ سفید به فاکس نیوز گفت که بدینگفیلد در پایان ماه جاری میلادی دولت بایدن را ترک می‌کند تا زمان بیشتری را با خانواده خود سپری کند. همسر بدینگفیلد نیز از مقامات سابق دولت آمریکا و فعال ستاد انتخاباتی بایدن بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رسانه های آمریکایی اعلام کردند "کیت بدینگفیلد" مدیر ارتباطات کاخ سفید و دستیار قدیمی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا اواخر این ماه (ماه ژوئیه ) کاخ سفید را ترک می‌کند.

یکی از دستیاران کاخ سفید به فاکس نیوز گفت که بدینگفیلد در پایان ماه جاری میلادی دولت بایدن را ترک می‌کند تا زمان بیشتری را با خانواده خود سپری کند. همسر بدینگفیلد نیز از مقامات سابق  دولت آمریکا و فعال ستاد انتخاباتی بایدن بوده است.

این مقام آمریکایی گفت که بدینگفیلد به حمایت از بایدن و دولت وی از خارج ادامه خواهد داد.

ران کلین رئیس کارکنان کاخ سفید گفت: بدون استعداد و سرسختی کیت بدینگفیلد، دونالد ترامپ همچنان در کاخ سفید حضور داشت.

به گفته این دستیار، بدینگفیلد یک دستیار و مشاور قدیمی و وفادار به بایدن است و در زمانی که بایدن معاون باراک اوباما رئیس جمهوری سابق آمریکا بود، به عنوان مدیر ارتباطات وی عمل می کرد.

بدینگفیلد همچنین قبل از اینکه مدیر ارتباطات کاخ سفید شود، معاون مدیر ستاد ارتباطات بایدن در سال ۲۰۲۰ بود.

استعفای بدینگفیلد پس از کناره گیری  مایک گوین، مدیر واکنش سریع کاخ سفید در ماه گذشته اتفاق می افتد. گوین اکنون به عنوان معاون دستیار وزیر در امور عمومی در وزارت خزانه داری آمریکا فعالیت می کند.

استعفای بدینگفیلد همچنین پس از کناره گیری جن ساکی سخنگوی  سابق کاخ سفید، در ماه مه برای فعالیت در شبکه ام اس ان بی سی اتفاق می افتد.

تیتر یک
از دست ندهید