مدیرعامل بنیاد باران مطرح کرد؛

واکنش متفاوت محمد خاتمی به حواشی بازداشت تاج‌زاده

کدخبر: 507277
اقتصادنیوز: جواد امام مدیرعامل بنیاد باران با اشاره به بازداشت سیدمصطفی تاجزاده گفت: سیدمحمد خاتمی در تماسی با فخرالسادات محتشمی پور، از این اتفاق اظهار تأسف کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، جواد امام مدیرعامل بنیاد باران با اشاره به بازداشت سیدمصطفی تاجزاده گفت: سیدمحمد خاتمی در تماسی با فخرالسادات محتشمی پور، از این اتفاق اظهار تأسف کرده است.

مدیرعامل بنیاد باران از تماس تلفنی سیدمحمد خاتمی با فخرالسادات محتشمی پور در پی بازداشت سیدمصطفی تاجزاده خبر داد.

0GXi5qlXtXfg

جواد امام با اشاره به بازداشت سیدمصطفی تاجزاده گفت: سیدمحمد خاتمی در تماسی با فخرالسادات محتشمی پور، از این اتفاق اظهار تأسف کرده است.

مدیرعامل بنیاد باران افزود: رئیس جمهور اصلاحات همچنین با تبریک عید سعید قربان، از صبوری و تدبیر همسر تاجزاده تقدیر کرد و اظهار داشت که «ای کاش به جای این بازداشت ها و ایجاد محدودیت ها، بازداشت شدگان قبلی و در راس آنها محصوران عزیز آزاد می شدند و از این طریق، گام های محکمی در جهت خوداصلاحی برمی داشتند تا در سایه آن هم نظام تقویت شود و هم امید و اعتماد به جامعه بازگردد. بدون شک اگر چنین رویکردی انتخاب می شد، مشکلات فراوانی که مردم با آن روبرو هستند، کاهش می یافت و موجبات محکم تر شدن پایه های امنیت ملی و از بین رفتن چشم طمع دشمنان می شد.»

تیتر یک
  • بررسی بازار طلا و سکه در نیمه اول مرداد ۱۴۰۱

    اقتصادنیوز: بررسی قیمت سکه در نیمه اول مرداد ۱۴۰۱ نشان می دهد که این فلز گران بها در محدوده ۱۴میلیون و ۸۰۰ هزار تومان…

از دست ندهید
فلای تودی