درخواست آمریکا از اسرائیل قبل از سفر بایدن به اراضی اشغالی

کدخبر: 507840
رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند که دولت آمریکا درخواستی غیر معمول ارائه کرده است که براساس این درخواست، بر نیاز به انجام آزمایش تشخیص ویروس کرونا از هر مقامی که قرار است که با جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا ملاقات ‌کند یا کمتر از ۳ متر با رئیس جمهور آمریکا فاصله داشته باشد، تاکید کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، اسپوتنیک اعلام کرد، به دنبال سفر قریب الوقوع رئیس جمهور آمریکا به سرزمین‌های اشغالی، دولت آمریکا با ارسال درخواستی به اسرائیل، از مقامات رژیم صهیونیستی خواست از هر فردی که قرار است در نزدیکی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا قرار گیرد و با وی دیدار کند، تست تشخیص کرونا گرفته شود.

رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند که دولت آمریکا درخواستی غیر معمول ارائه کرده است که براساس این درخواست، بر نیاز به انجام آزمایش تشخیص ویروس کرونا از هر مقامی که قرار است که با جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا  ملاقات ‌کند یا کمتر از ۳ متر با رئیس جمهور آمریکا فاصله داشته باشد، تاکید کرده است.

بر اساس گزارش رسانه‌های اسرائیلی این درخواست‌ها امروز (سه‌شنبه) ۱۲ ژوئیه از جانب دولت آمریکا به مقامات اسرائیلی اعلام شده است.

 بایدن فردا (۱۳ ژوئیه) در یک تور سه روزه که تا ۱۶ ژوئیه طول می‌کشد به منطقه غرب آسیا سفر می‌کند. وی به اراضی اشغالی، کرانه باختری و عربستان سفر خواهد کرد.

تیتر یک
از دست ندهید