بادامچیان:

سیاست های تحریمی آمریکا شکست خورد

کدخبر: 508294
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: سیاست های دولت آمریکا درباره برجام شکست خورده است و ما توانسته ایم نفت خود را صادر و ارزهای خارج از کشور را به داخل بیاوریم.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا، اسدالله بادامچیان عصر پنجشنبه پس از نشست اعضای این حزب در کرمان در جمع خبرنگاران افزود: مردم به این‌ دولت امید دارند، هرچند نمی توان گفت که دولت در فاصله کمتر از یکسال که بر سر کار آمده است همه انتظارات و امیدها را می توانسته برآورده کند.

وی بیان کرد:  مجموع تیم دولت مدیران خوبی هستند اگرچه چون از مجموعه حزبی، این دولت انتخاب نشده است، هماهنگی و تکامل  کادر دولت زمان‌بر بود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهارداشت:در بخش بهداشت همه اذعان دارند که دولت عملکرد بسیار خوبی دارد و بدون ذهنیت های اشتباه درباره برجام مثل این نگاه که نمی شود واکسن وارد کرد، توانسته واکسن تولید و تزریق کند و صادرات هم داشته باشد؛ کاهش شمار جانباختگان هم که براساس واقیعت میدانی و آمار مشخص بوده است.

دولت تحریم نفتی را شکست

وی تصریح کرد: در حوزه نفت نیز عملکرد دولت خوب بوده است و توانسته  تحریم را در صادرات نفت و مشتقات و فرآورده های آن بشکند و سیاست های آمریکایی ها را در هم بریزد.

بادامچیان افزود: در بحث روابط بین الملل و سیاست خارجی نیز خیلی خوب کار کرده، رفتار مدبرانه داشته و حالت انفعالی ندارد . دولت در در بحث پیمانهای جهانی مثل پیمان شانگهای خوب کار کرده است.

وی گفت: دولت در بخش میراث فرهنگی نیز توفیقات خوبی داشته و حوزه آموزش و پرورش نیز در مجموع موفق بوده است.

دبیرکل حزب مؤتلفه ادامه داد:در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است، اما در روبنا و بخش‌هایی مانند وزارت صمت عملکرد خوبی نمی بینیم و البته در برخی نقاط نیز عملکرد عادی بوده است.

وی گفت:معتقدم امسال سال تجربه و برنامه ریزی برای دولت بود و در سال آینده برنامه ها را باید پیش ببرد که آرزوی توفیق و موفقیت داریم.

مذاکره نشان دهنده قدرت کشور است 

بادامچیان با اشاره به اینکه برجام رویدادی پایان یافته است، هر چند ما با مذاکره مخالف نیستیم افزود: مذاکره نشان دهنده قدرت است، اما باید به نتیجه برسد.

وی افزود: ما به دنیا نشان دادیم اهل مذاکره هستیم و به تعهداتمان عمل می کنیم، اما تابع آمریکا و اروپای همدست او نیستیم و این دستاورد برکت وجود مقام معظم رهبری است.

سیاست های تحریمی آمریکا شکست خورده است

دبیرکل حزب موتلقه اسلامی با اشاره به خارج شدن آمریکا از برجام تاکید کرد: سیاست های دولت آمریکا درباره برجام شکست خورده است و ما توانسته ایم نفت خود را صادر و ارزهای خارج از کشور را به داخل بیاوریم.

وی با اشاره به اینکه خود آمریکایی ها نیز می‌گویند تحریم برای ایران فایده ندارد تصریح کرد: آمریکایی ها نمی خواهند بی آبرو از برجام بیرون بروند، هر چند ما به دنبال لغو تحریم ها هستیم.

بادامچیان در بخش دیگری از سخنان خود درباره جوانگرایی  در حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: شورای مرکزی از چهار نسل تشکیل شده است و جوانان در مدیریت های حزبی نقش پر رنگی دارند که در کنار افراد با تجربه کار می کنند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی روز پنجشنبه برای شرکت در همایش اعضای حزب موتلفه استان کرمان به این استان سفر کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی