تصاویری داغ از پیش درآمد « بازی تاج و تخت»

کدخبر: 508304
اقتصادنیوز: تصاویر و پوسترهای جدیدی از سریال «خاندان اژدها» که پیش‌درآمدی برای «بازی تاج‌وتخت» است، منتشر شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین، «خاندان اژدها» به نویسندگی «جرج آر. آر. مارتین»، «میگل ساپوچنیک» و «رایان کاندال» از کتاب «آتش و خون» (Fire & Blood) مارتین اقتباس شده و داستانی در مورد «خاندان تارگرین» روایت می‌کند و مخاطبین را به ۲۰۰ سال پیش از وقایع «بازی تاج‌وتخت» می‌برد.
 
«میگل ساپوچنیک» یکی از نویسندگان این سریال در مورد ساخت یک تخت سلطنت جدید می‌گوید: «به معنای واقعی کلمه شمشیر زدیم [و انرژی زیادی گذاشتیم] وقتی که شروع به ساختنش کردیم. بعضی از آن‌ها شمشیرهای واقعی‌اند. همان‌گونه که در کتاب‌ها [توضیح داده شده] خطرناک‌اند.»
 
تخت سلطنت این سریال به آنچه «جرج آر.آر. مارتین» در کتاب‌های «نغمه یخ و آتش» (A Song of Ice and Fire) شرح داده بسیار نزدیک‌تر است.

ساپوچنیک که اپیزود «نبرد حرامزادگان» (Battle of the Bastards) را از «بازی تاج‌وتخت» کارگردانی کرده می‌گوید برای احداث تخت سلطنت جدید حدود ۲۵۰۰ شمشیر به کار برده شده و شمشیرهایی از دیگر پروژه‌های هالیوود از جمله «وارکرافت» (Warcraft) و «ویچر» (The Witcher) قرض گرفته شده است.
 
سریال دارای پنج شخصیت اصلی «شاه ویسریس تارگرین» با بازی «پدی کانسیداین»، «آلیسنت های‌تاور» که «زیباروترین زن هفت اقلیم» توصیف شده با بازی «الیویا کوک»، «شاهدخت رینایرا تارگرین» با بازی «اما دارسی»، «شاهزاده دیمن تارگرین» با بازی «مت اسمیت» و «لرد کورلیس والرین» یا «مار دریا» که دستیار «شهبانو رینایرا تارگرین» در حین «رقص اژدها» خواهد بود. «رایس ایوانز» بازیگر ولزی نیز در نقش پادشاه «اوتو های‌تاور» پدر «آلیسنت های‌تاور» بازی می‌کند.
 
«خاندان اژدها» ۲۱ آگست ۲۰۲۲ (۳۰ مرداد ماه ۱۴۰۱) پخش خواهد شد. 

برچسب‌ها

تیتر یک
از دست ندهید